Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A czy ja gdzieś w poście który ci podałem mówię o RD? Na RD praktycznie nie znajdziesz nic PL, chyba że sam sobie będziesz dodawał torrenty
avatar
Mam wykupiony RD, ale wlasnie tam nie wyszukuje mi polskich, chyba ze do nich musialbym miec wykupione cos innego?
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - czasy darmowych źródeł już się skończyły (chociaż ostatnia aktualizacja do FanFilm dodała ekino i co nieco tam jest za free)
avatar
Hej, mam jakiś problem z fanfilmem.. Ciagle mam erorr Playback failed Sad Na serenie wszystko działa, ale chyba tylko fanfilm ma polskie zrodła, znacie moze przyczyne bledu?
avatar
Żale, wnioski, uwagi do dostawcy któremu płacisz za tą pseudo usługę...
avatar
Dzień dobry jestem nowy .wtyczka govod tv (mam wykupione premium)nie idzie włączyć seriali zaraz wybija filmy dzałają .mam zainstalowany Matrix
avatar
no to dobra robota! Smile
avatar
Changelog pisze na zasadzie porównywania poszczególnych wersji i tego co uda mi się wcześniej dowiedzieć Smile
avatar
ooo, akurat szukałem changelogu, dzięki Smile
avatar
BTW - tu masz spis ostatnich changelogów: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - czy ja wiem czy to nie często?
avatar
Tej wtyczki nie trzeba utrzymywać - sama żyje. Owszem wymaga tby/xt7 lub hdsean - ale działa całkiem sprawnie. Zaś ilość źródeł kompletnie nie zależy od twórców... Z pustego i salomon nie naleje.
avatar
i tak fajnie, że utrzymują przy życiu tę wtyczkę!
avatar
właśnie dlatego, że nie często się coś dzieje, to jest niespotykane Wink
avatar
@"enefem" - dlaczego niespotykane? Chłopaki robią tyle ile mogą, ale mają swoje życie... dzieci, małżeństwa itp itd... więc nie często coś się dzieje
avatar
o kurde, aktualizacja FF była, a to niespotykane Big Grin
avatar
Tak
avatar
czy Netflix z repo castagnait działa w kodi 19.1?
avatar
Pierwszy z brzegu:X96 MAX Plus z geekbuying By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z opisu wynika że ma 1GB jak chińczyk nie ściemnia to powinno tak być....a jak chcesz pewniejszy sprzęt z LAN 1GB to ODROID C4,KHADAS VIM3L, ale to już wiekszy wydatek...
avatar
A jest jakiś box z s905x3 z LAN 1GB?
avatar
I ma mniej wyjść - brakuje optyka Smile