Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Już ogarnąłem, tylko że na dwóch boxach brak źródeł na każdym filmie.
avatar
Pewnie aktualizowałeś z K18 na K19. Takie kwiatki się dzieją, trzeba odinstalować całkiem K18 i dopiero instalować K19.
avatar
działa
avatar
Działa wam Fanfilm ja przy instalacji mam blad zaleznosci python2
avatar
Czemu podczas instalacji FanFilm na KODI 19 mam błąd dotyczacy zależności Python2
avatar
avatar
Nawinie zapytam - ale jaki adres? Do streamu?
avatar
j
avatar
siemka.ma ktos adres do iotv kanalu tvp2?
avatar
Dzięki
avatar
@EMR9 ja używam multi weather, nawet moją dziurę w której mieszkam znajduje Smile dzięki Wink
avatar
enefem przy okazji dzięki za twoją prace i fajną skórkę pozdrawiam
avatar
Witam do tej skórki Cosmic jakiej wtyczki pogody używać najlepiej
avatar
Wtyczka cda.pl - "Phantom" versja 2021.07.22 od wczoraj max rozdzielczość video to 854x356 też tak macie?
avatar
siemanko Smile
avatar
cześć wszystkim!
avatar
heh, ktoś zrobił build na bazie Cosmic - Cosmic One Tongue
avatar
Co do cherry - pewnie pod kodi19 podłączasz repo kodi 18 lub odwrotnie. Co do drugiego - dostałeś już linka, ale kompletnie olewasz jego zawartość - masz tam informacje o tym jak działa fanfilm i jak wyciągnąć z niego więcej. Wystarczy poczytać. Nie zamierzam przepisywać po raz n-ty tego samego.
avatar
CHERRY u mnie wyrzuca błąd could not connect to repo. Na fanfilmie nie wyszukuje za to źródeł, chyba że muszę jeszcze podpiąć go jakoś pod cda
avatar
Cherrytv działa cały czas - to build oparty właśnie o wtyczki mbeb i fanfilm. Działają tak samo w buildzie jak i poza nim. W repo mbebe są kreskowki/bajeczi.org - nie wiem czy działają na kodi 19, bo ja do kreskówek używam cda i fanfilm