Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@micah89 Pewnie już za późno na "szybka odpowiedź", gdybym to Ja osobiście musiał wybierać dla siebie, z tych dwóch wymienionych przez Ciebie modeli, to zdecydowanie KM9 Smile
avatar
avatar
MEcool KM9 4/32 czy Tanix Tx6 4/64 ??
avatar
Szybkie pytanie
avatar
A mam jeszcze jedno pytanko, czy działa pol-cast.tk - po zapłaceniu w strefie VIP dostanę te kanały, które są tam napisane?
avatar
@kisiel95 Dlatego też zobaczyłem, przetestowałem, i osobiście na podstawie moich testów, mogę "wystawić" opinię pozytywną dla całokształtu, a i cena pakietów w ich granicach czasowych, jest jak najbardziej do przyjęcia Wink
avatar
Rozumiem, ale po to są testy, aby zobaczyć jak to działa, co nie?
avatar
@kisiel95 Ponadto, i tak nie był bym wiarygodnym źródłem informacji, bo korzystam tylko z "doskoku", czysto testowo, i w większości z kanałów zagranicznych, do zakładki z kanałami "Poland", prawie w ogóle nie wchodzę Wink Kanały z innych krajów, którymi jestem zainteresowany, działają bez zastrzeżeń, ale trzeba brać mimo wszystko poprawkę ,na to iż jest to przekaz TYLKO testowy, nie ma się co napalać, bez uiszczenia stosownej opłaty Wink
avatar
Ok, to sobie potestuję jutro na KODI nie ma sprawy Smile
avatar
@kisiel95 Nie jestem adresatem twojego pytania, nie korzystam i nie będę korzystał poprzez Kodi, także sorry, ale nie odpowiem...
avatar
@Łonogrzmot a jak wklepię ją do KODI, to będzie dobrze działać? Jak ustawić KODI, aby było bez ścin?
avatar
@kisiel95 Tak, na wypasionym Box-ie, odtwarzam bezpośrednio przez full wersję "Perfect Player", wszystko działa miód Smile
avatar
@Łonogrzmot a oglądałeś tą listę na boxie? Jak tak to za pomocą jakiego odtwarzacza odtwarzałeś? KODI?
avatar
@sky02 Panowie o tym wiedzą, wiedzą, ale dzięki za sugestię, zawsze może się komuś innemu przydać Wink
avatar
@kisiel95 Kilka razy tylko przerzucałem z innego kanału, na mecz Realu z Ajaxem, i za każdym razem wszystko było w porządku z obrazem oraz przekazem...
avatar
Panowie używajcie listy hls nie ts stabilniej i płynniej działa
avatar
@Łonogrzmot cięło ci podczas meczu?
avatar
@kisiel95 Nie da się ukryć, iż przy teście też mam komunikat "Subskrypcja # 30 IPTV w wersji beta Data ważności: 2019-06-13" Smile
avatar
Mam pytanko, bo wziąłem testy IPTV/list M3U ze strony tellyfrog.com i niby mam, że kończą się za 3 miesiące - nie wiem, czy to jakiś błąd od nich, czy co? Bo testy IPTV trwają chyba przeważnie dzień lub dwa co nie? Czy będą się mogli jakoś ode mnie domagać kasy za to, że tak długo trwał test?
avatar
Jak ktoś jeszcze nie był na "Kobietach mafii 2", to koniecznie, rozrywka przednia Smile