Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Przy androidzie trzyma mnie jednak tivimate
avatar
btw. szykuje się nowy wygląd PVR OSD ktoś zgadnie skąd inspiracja: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ? Wink
avatar
@zborus masz tam CE wgrany? jak nie to nawet nie czekaj Smile
avatar
Panowie jak wy uzyskujecie taka płynność działania Kodi? Mam x96air P3 i przy skinie Cosmic jak wrzucę po 2 widgety do filmów i seriali to ewidentnie zaczyna zwalniać.. czy box od c+ bądź od Xiaomi będzie się lepiej spisywał?
avatar
Witam Smile
avatar
avatar
A skąd my mamy wiedzieć czy szukasz?
avatar
szukam wtyczki nc + go ?
avatar
czyli tak jak myślałem przez apkę dzięki
avatar
avatar
Witam Wszystkich czy w boxie c+ hdr jest włączony na stałe czy to gdzieś się ustawia bo jakoś nie widzę tej opcji dzięki za odpowiedz
avatar
z jakiej wtyczki?
avatar
Witam mam kodi 19 i mam problem z odtwarzaniem filmów z hostingow w formacie AVI czasami to w ogóle nie odtwarzają się.A w mkv 4k bez problemu
avatar
Panowie, czy jest dobrze działająca wtyczka od polstboxgo na android tv, czy to u mnie się ciągle tnie przez nordvpn?, a może polsat specjalnie blokuje vpny?
avatar
Używam Plexa w Kodi, co tam potrzebujesz?
avatar
Panowie a uzywq ktoś plex'a w Kodi?
avatar
@Tomek dzięki, tak myślałem, że da się to ogarnąć przez dodanie playera. Zaraz potestuje, bo biorę się właśnie za stawianie CE20^^ @croneter wypuścił aktualizację z wstępną obsługą Kodi 20 przez PKC.
avatar
Mam pytanie, czy da sie jakos kanaly szybciej przerzucac bo mam liste z wppilot na kodi w zakladce telwwizja, strasznie wolno sie przelaczaja
avatar
avatar
luzik Smile