Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
To mnie nie ratuje, potrzebny mi dostęp raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie :p i wiem, że mogę skorzystać z jakiegoś random streama ale wolałbym zapłacić za coś stabilnego z w miarę dobrą jakością ^^
avatar
@DenDy Ja się nie orientuję, ale po co kombinować, nie lepiej skorzystać z 10-cio dniowego bezpłatnego okresu próbnego? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Orientuje się ktoś czy można gdzieś wykupić dostęp do eleven na 1 dzień?
avatar
Ktore dzialajace rozwiazanie byscie mi polecili do ogladania polskiej TV za granica? Cena nie gra raczej roli, najwazniejsze zeby dzialalo i bylo stabilne?
avatar
Generalnie korzystalem regularnie od 3-4 lat z wizja.tv i wszystko pieknie dzialalo ale teraz to wyglada na jakas powazniejsza "usterke".
avatar
Witam, wie ktos za was moze co dzieje sie obecnie z wizja.tv? Kompletnie sie zawineli czy to tylko przejsciowe problemy?
avatar
@Łonogrzmot Kompletnie nie widziałem Twojej wiadomości, sorry ;p. F1 oglądałem we wtyczce Rising Tides, jakość 1080p, polski komentarz. Polecam. na następny wyścig też pewnie będzie
avatar
avatar
W SPORTOWATV będzie pewnie.
avatar
Podobno można wziąć na 7 dni za darmo test F1 TV PRO z oficjalnej strony
avatar
RTL, a ja mam otwarte okno na kanały Eleven Sports w kablówce
avatar
@levider Nie wiesz, gdzie jest transmisja wyścigu F1?
avatar
Znajdzie się coś na F1 w ten weekend?
avatar
W takim razie biorę KM9 Smile
avatar
@micah89 Pewnie już za późno na "szybka odpowiedź", gdybym to Ja osobiście musiał wybierać dla siebie, z tych dwóch wymienionych przez Ciebie modeli, to zdecydowanie KM9 Smile
avatar
avatar
MEcool KM9 4/32 czy Tanix Tx6 4/64 ??
avatar
Szybkie pytanie
avatar
A mam jeszcze jedno pytanko, czy działa pol-cast.tk - po zapłaceniu w strefie VIP dostanę te kanały, które są tam napisane?
avatar
@kisiel95 Dlatego też zobaczyłem, przetestowałem, i osobiście na podstawie moich testów, mogę "wystawić" opinię pozytywną dla całokształtu, a i cena pakietów w ich granicach czasowych, jest jak najbardziej do przyjęcia Wink