Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Korzystając z dedykowanej wtyczki Smile
avatar
Jak oglądać mecze viaplay, mając kodi?
avatar
Ale znów ruch na tureckim Amazonie, Prime Video 4 złote miesięcznie Wink
avatar
avatar
Witam gw
avatar
Witam gdzie szukać IPTV
avatar
Komus link do meczu legii?
avatar
Żartowałem... teraz jestem w tracie pracy nad tą swoją konsolą - może zacznę wszystko jeszcze raz, porobię zrzuty i zrobię małego tutka
avatar
Pewnie racja Smile, dobrego dnia
avatar
Nie chce mi się - będziecie zasypywać pytaniami na które będe musiał odpowiadać...
avatar
To już całkiem na koniec zapytam, może by tutaj jakiś dział retro wyczarować jeśli oczywiście jest zainteresowanie i możliwość ?
avatar
Co mi zależy powalczę i ja z emuELEC pewnie lepszy dzieki zawsze to kolejna zabawka Smile
avatar
Też kombinowałem w KODI ale jakoś DosBox mi nie działa, albo nie umiem wywala mi Kodi ale że HTPC stoi na Windows to wszystko jest możliwe, natomiast RecalBox na RPI 4B działa całkiem fajnie tylko Kodi mnie drażni bo 18,9 i chciałbym znaleźć sposób aby go podmienić na nowszy Tongue
avatar
Nie -kiedyś miałem się tym zająć, ale tkwię wciąż na emulacji w kodi. Na szybką rozrywkę wystarczy. Teraz "buduję" retro na s905x2 części są, biorę się za przemalowanie obudowy - ale na nim będzie emuelec
avatar
Panowie żeby nie śmiecić po forum szybkie pytanie, czy mamy tutaj jakiegoś mądrego znającego RecalBox (taka platforma do gier retro, jak RetroPie ale z zaimplementowanym KODI) ?
avatar
pogram jednak na kompie Wink
avatar
Ps2 nie emulowalem bo mam ale w Google twierdzą, ze powinno działać. I tak w tej wtyczce tez powinny być gry z ps2
avatar
a wtyczka do kodi to jaka? Internet Archive Game Launcher?
avatar
wlasnie w retroarchu mam problem z rdzeniem do ps2 pcsx2
avatar
W Kodi się nie da ale da się w RetroArch, a obraz gry można pobrać specjalną wtyczką do Kodi.