Albo nie mogę znaleźć odpowiednich tematów albo mój stary umysł ich nie rozumie.
Archiwum Shoutboxa
Nie rozumiem jak mogę mieć darmową TV przy użyciu nxis, jak zainstalowac wtyczkę TV (domyslam sie ze inaczej niz zwykle), co to jest EPG. Taki ogólny poradnik?
Hej jest gdzies poradnik jak zrobić Nixs Gfx krok po kroku? Jakos nie moge znalezc w linku a kompletnie tego nie ogarniam
U nas w repo jest ta wtyczka od Mariusz do latwiejszej instalacji. Wszystko masz na stronie glownej KWP. 


@Szybki946 Na przykład => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Żartowałem... teraz jestem w tracie pracy nad tą swoją konsolą - może zacznę wszystko jeszcze raz, porobię zrzuty i zrobię małego tutka
Nie chce mi się - będziecie zasypywać pytaniami na które będe musiał odpowiadać...
To już całkiem na koniec zapytam, może by tutaj jakiś dział retro wyczarować jeśli oczywiście jest zainteresowanie i możliwość ?
Co mi zależy powalczę i ja z emuELEC pewnie lepszy dzieki zawsze to kolejna zabawka 


