Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Polecicie jakas liste z ai, najlepiej link do aukcji, zeby nie zacinalo, bo plusx wieczorami to jest dramat
avatar
Robilem tak przed napisaniem tutaj, ale nawet nie probuje mi wczytac listy kanalow
avatar
avatar
Poprosiłem majfrenda o test iptv i dostałem link z chyba listą m3u. Co mam z nim zrobić? W kodi miałem tylko wppilot z Waszego poradnica. czy muszę zmienić we wtyczce iptv na listę z sieci i wpisać ten link?
avatar
witam jestem nowy mam problem z kodi 19 zainstalowanym na windows 10 a mianowicie po uruchomieniu film zacina się po kilku sekundach dodatek fanfilm czy można coś z tym zrobić
avatar
a najlepsze ceny ma wish - tylko możesz odstać kabel usb zamiast boxa..
avatar
Boxy w dobrych cenach to ma jeszcze geekbuying...podobna nawet z przesyłką z magaznu w EU
avatar
Pierwszego boxa od nich miałem... Dla mnie zawsze lepiej opisane niż na ali... nigdy nie miałem problemów. Ale niestety od roku jakoś ali miało lepsze ceny
avatar
gearbest.com upadło i sobie głupi ryj rozwaliło...
avatar
Nie da się
avatar
Da się wrzucić bibliotekę PLEX do tivimate?
avatar
W takim razie chyba ja coś robię źle, mam tylko wiadomość Failed to install Add-on
avatar
pobierasz wtyczkę i instalujesz w Kodi jak każdą inną
avatar
Albo nie mogę znaleźć odpowiednich tematów albo mój stary umysł ich nie rozumie.
avatar
Stosowne tematy na forum, nie dostarczają Ci podstaw/informacji?
avatar
Nie rozumiem jak mogę mieć darmową TV przy użyciu nxis, jak zainstalowac wtyczkę TV (domyslam sie ze inaczej niz zwykle), co to jest EPG. Taki ogólny poradnik?
avatar
Ale co chcesz zrobić?
avatar
Hej jest gdzies poradnik jak zrobić Nixs Gfx krok po kroku? Jakos nie moge znalezc w linku a kompletnie tego nie ogarniam
avatar
U nas w repo jest ta wtyczka od Mariusz do latwiejszej instalacji. Wszystko masz na stronie glownej KWP. Wink
avatar
Dzięki