Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nagrywanie cykliczne w aktualizacji TiviMate, jeszcze troszkę cierpliwości i będzie nagrywanie z archiwum Wink
avatar
Od innego sprzedawcy nie dostaniesz - ten co to sprzedawał to właściciel tb7. Ale ma za 20 zł 120 dni - czyli za 40 zł masz 240 dni... dalej warto...
avatar
napisz do sprzedawcy, który oferuje 120 dni, może coś znajdzie Big Grin
avatar
Można jeszcze gdzieś wykupić tb7 na 210 dni bo na allegro nie widzę.
avatar
Czy posiada ktoś wolne konto na teleelevidenie?
avatar
Fajny ten styl NetPen dla forum. Szkoda tylko, że nie wszystko się poprawnie wyświetla Tongue
avatar
ok
avatar
@Tomek weź proszę usuń mój post, bo ja coś nie mogę
avatar
a mieszka w Polsce?
avatar
DE, aktualnie kanał Kino Tv, również bez uwag
avatar
mam pl tivimate lacze dobre a ty jaki masz serw?
avatar
Teraz lecą reklamy, TiviMate Premium + światłówód, te kilka minut bez uwag, może zmień serwer?
avatar
a jak u was
avatar
i znowu na polsacie tym razem przycina u mnie
avatar
@maly0308 Nie ma takiej oferty
avatar
A czy któryś z dostawców iptv w formie m3u oferuje dostęp do kanałów viaplay, support plusx odpowiedział, iż nie przewidują
avatar
Nie histeryzuj, a dwa wykop to ostatnie miejsce z "wiarygodnymi" informacjami...żadnych problemów nie miałem!
avatar
dzisiaj dziala dobrze ale w weekend wieczorem to wszystkie kanaly sie ciely i nie tylko mnie, na wykopie inni pisali
avatar
Jaki dramat? Smile Idealnie działa Smile alternatywnie może sprawdzić sharavoz.tv, a trzy maila odbierze i aktywuje konto na kodiwpigulce Wink
avatar
Polecicie jakas liste z ai, najlepiej link do aukcji, zeby nie zacinalo, bo plusx wieczorami to jest dramat