Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Z ostatniej chwili! "Darmowa wersja [O&O] DiskImage 15 Professional Edition (Full Version) na Windowsa" By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@jp44 Podobno z boxami kompletna loteria w tym roku - chińczycy z powodu braków komponentów ładują do tych urządzeń co mają pod ręką... pisali o tym sami dev od coreeleca
avatar
Światłowodu nie ma to nie kupiłem, opóźnia się Smile
avatar
Od wiosny jeszcze nic nie kupiłeś?! Smile Smile Smile
avatar
Cześć, znajomy przymierza się do zakupu pudła pod CE, chciałby przeznaczyć 250 zł. Czy do tej kwoty najlepszym wyborem będzie X96 MAX Plus? Czy też możecie zaproponować inny sprzęt?
avatar
@Tomek nie mieszałem, porostu miałem to na dwóch różnych urządzeniach. W każdym razie już jest wszystko ok Smile
avatar
@LocaR - mieszesz chyba 2 wersje kodi - nie da się zaktualizować do kodi 19 z kodi 18 - trzeba całkowicie usunąć k18, wraz z wszystkimi plikami z profilu - dopiero wtedy się brać za instalację k19 i stawiać wszystko na nowo.
avatar
Na czym masz te Kodi 19? Jeśli na androidzie i robiłeś update, to musisz wywalić Kodi i zainstalować ponownie zamiast update. W Kodi 18 jest tylko py2, a w Kodi n19 py3.
avatar
właściwie na 18.9 tez wywala ten sam błąd " Zależności od xbmc phyton w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione" można to jakoś doinstalować??
avatar
Smile Smile Smile
avatar
jak zainstalować na kodi 19 python 3?? Przy instalacji wielu wtyczek wywala błąd z tym związany Sad
avatar
@Mariusz89B Napisz mi coś czego nie wiem Smile
avatar
@Łonogrzmot nagrywanie z archiwum istnieje od roku w m-TVGuide. Tongue
avatar
Nagrywanie cykliczne w aktualizacji TiviMate, jeszcze troszkę cierpliwości i będzie nagrywanie z archiwum Wink
avatar
Od innego sprzedawcy nie dostaniesz - ten co to sprzedawał to właściciel tb7. Ale ma za 20 zł 120 dni - czyli za 40 zł masz 240 dni... dalej warto...
avatar
napisz do sprzedawcy, który oferuje 120 dni, może coś znajdzie Big Grin
avatar
Można jeszcze gdzieś wykupić tb7 na 210 dni bo na allegro nie widzę.
avatar
Czy posiada ktoś wolne konto na teleelevidenie?
avatar
Fajny ten styl NetPen dla forum. Szkoda tylko, że nie wszystko się poprawnie wyświetla Tongue
avatar
ok