Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Wywołano mnie - więc się wypowiem - savio platinum działał idealnie z coreelec. Naprawde super, może 2-3 razy udało mi się go wyłożyć - ale wymaga poprawy chłodzenia. Niestety padł mi port optyczny - sierściuch wpadł za telewizor, zaplątał się kable, szarpnął i przestało stykać...
avatar
Pomyślę zatem Smile
avatar
@Tomek ma Savio i chyba nie narzeka, oprócz jego zapędów do psucia fizycznie portów. Tongue
avatar
Na forum coreelec zwykle polecają sbc od ODROID,ale to na pewno ponad 250zł...więc może ten SAVIO co był testowany na KWP - "Savio PLATINUM TB-P02" ? z polskiego sklepu zawsze można oddać jak by co
avatar
Zależy mi wyłącznie na szybkim, stabilnym sprzęcie pod CE.
avatar
@jon1022 Trochę słabo..Co dobrego kupić do 250 zł? Myślę nad X96 Max Plus, dobry wybór?
avatar
Z ostatniej chwili! "Darmowa wersja [O&O] DiskImage 15 Professional Edition (Full Version) na Windowsa" By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@jp44 Podobno z boxami kompletna loteria w tym roku - chińczycy z powodu braków komponentów ładują do tych urządzeń co mają pod ręką... pisali o tym sami dev od coreeleca
avatar
Światłowodu nie ma to nie kupiłem, opóźnia się Smile
avatar
Od wiosny jeszcze nic nie kupiłeś?! Smile Smile Smile
avatar
Cześć, znajomy przymierza się do zakupu pudła pod CE, chciałby przeznaczyć 250 zł. Czy do tej kwoty najlepszym wyborem będzie X96 MAX Plus? Czy też możecie zaproponować inny sprzęt?
avatar
@Tomek nie mieszałem, porostu miałem to na dwóch różnych urządzeniach. W każdym razie już jest wszystko ok Smile
avatar
@LocaR - mieszesz chyba 2 wersje kodi - nie da się zaktualizować do kodi 19 z kodi 18 - trzeba całkowicie usunąć k18, wraz z wszystkimi plikami z profilu - dopiero wtedy się brać za instalację k19 i stawiać wszystko na nowo.
avatar
Na czym masz te Kodi 19? Jeśli na androidzie i robiłeś update, to musisz wywalić Kodi i zainstalować ponownie zamiast update. W Kodi 18 jest tylko py2, a w Kodi n19 py3.
avatar
właściwie na 18.9 tez wywala ten sam błąd " Zależności od xbmc phyton w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione" można to jakoś doinstalować??
avatar
Smile Smile Smile
avatar
jak zainstalować na kodi 19 python 3?? Przy instalacji wielu wtyczek wywala błąd z tym związany Sad
avatar
@Mariusz89B Napisz mi coś czego nie wiem Smile
avatar
@Łonogrzmot nagrywanie z archiwum istnieje od roku w m-TVGuide. Tongue