Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam. Dawno nie korzystałem z kodi, chciałem zapytać z jakiego dodatku teraz najlepiej korzystać chcąc oglądać filmy/seriale. Przejrzałem forum i wychodzi że z FanFilm + ewentualnie podłączyć jakieś konto premium (jakie?). Czy może jest coś lepszego niż FanFilm?
avatar
Dograj sobie manualnie.
avatar
avatar
Łap
avatar
Pytanie jakich wtyczek do napisów używacie w Kodi? Ja mam napiprojekt, napiprojekt katalog, napisy24 i opensubtitles ale i tak nie znajduje napisów do np old 2021 a wiem że takie już są w sieci bo widziałem na tb7 z napisami
avatar
Tak FF. No u mnie się zapętliło na 1 odcinku. Nie wiem co to powoduje.
avatar
Jaka wtyczka? FanFilm? U mnie bez problemu odtwarza,,,
avatar
Napotkałem dziwny problem w Kodi zarówno na Andku i CE.. jak włączam drugi lub kolejne odcinki serialu to cały czas jest odtwarzany pierwszy(źródła tb7), natomiast na windowsie jak skopiuje link z tb7 do VLC to wszystko gra tak jak powinno.
avatar
Raczej nie. Chociaż, jesli działa na zasadzie wywołania z wtyczki a tam na zasadzie inputstream, to w ustawieniach input stream adaptive można wymusić maksymalną jakość
avatar
Witajcie, czy jest możliwość w kodi żeby lista m3u z canal plus online automatycznie wybierała sobie jakość? Mam niestabilne łącze i celuje w full hd, ale czasami idzie tylko 720p czy da się to jakoś zrobić?
avatar
Dzięki za info Smile
avatar
avatar
Wywołano mnie - więc się wypowiem - savio platinum działał idealnie z coreelec. Naprawde super, może 2-3 razy udało mi się go wyłożyć - ale wymaga poprawy chłodzenia. Niestety padł mi port optyczny - sierściuch wpadł za telewizor, zaplątał się kable, szarpnął i przestało stykać...
avatar
Pomyślę zatem Smile
avatar
@Tomek ma Savio i chyba nie narzeka, oprócz jego zapędów do psucia fizycznie portów. Tongue
avatar
Na forum coreelec zwykle polecają sbc od ODROID,ale to na pewno ponad 250zł...więc może ten SAVIO co był testowany na KWP - "Savio PLATINUM TB-P02" ? z polskiego sklepu zawsze można oddać jak by co
avatar
Zależy mi wyłącznie na szybkim, stabilnym sprzęcie pod CE.
avatar
@jon1022 Trochę słabo..Co dobrego kupić do 250 zł? Myślę nad X96 Max Plus, dobry wybór?
avatar
Z ostatniej chwili! "Darmowa wersja [O&O] DiskImage 15 Professional Edition (Full Version) na Windowsa" By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@jp44 Podobno z boxami kompletna loteria w tym roku - chińczycy z powodu braków komponentów ładują do tych urządzeń co mają pod ręką... pisali o tym sami dev od coreeleca