Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@milkfish Łączysz się oglądając filmy przez jaką wtyczkę? Jak duże są to pliki?
avatar
HBO Max na start promocyjny będzie roczna subskrypcja, 12 w cenie 8 miesięcy, nic tylko przyklasnąć Smile
avatar
Dzięki Grzmot Smile Trochę się dziwię z poprawności działania, buforowania taki dużych plików przy 100 mb/s, pozytywne zaskoczenie, tym bardziej, że w sieci j ludzie piszą, że mają problemy osiągając takie prędkości.
avatar
@jp44 "Chwała Bogu!"...bo motałeś się strasznie, mając tak dobry telewizor, życzę wielu wrażeń multimedialnych Smile Smile
avatar
Czy macie jakieś rozwiązanie na przycinające się filmy H265 w Kodi 19? Czy downgrade do 18.9 może pomóc?
avatar
W dniu wczorajszym podłaczyli mnie pod światłowód. Prawdę pisząc, jestem pozytywnie zaskoczony jak działa Kodi na moim TV Sony A8. Mając ograniczony port do 100mb/ miałem obawy co do stremingu, buforowania dużych plików przez RD. Z drugiej strony, Real Debrid deklaruje prędkości do 90mb/s. Testuję od wczoraj połączenie na sztywno. Pliki 70-80 GB odtwarza gładko, bez problemów z buforowaniem, skacząc po scenach, obraz ładuje się od 1-2 sek, odtworzyłem Avatara 100 GB także leci gładko. Nie sądziłem, że będzie tak dobrze Smile
avatar
U mnie zdecydowanie Venom > Seren (szybsze wyszukiwanie źródeł + więcej żródeł 4K)
avatar
Od siebie mogę polecić Nightwing, Venom + RD.
avatar
dzieki za info
avatar
do polskich żródeł to fanfilm i tb7 do zagranicznych źródeł Seren + Real Debrid
avatar
Witam. Dawno nie korzystałem z kodi, chciałem zapytać z jakiego dodatku teraz najlepiej korzystać chcąc oglądać filmy/seriale. Przejrzałem forum i wychodzi że z FanFilm + ewentualnie podłączyć jakieś konto premium (jakie?). Czy może jest coś lepszego niż FanFilm?
avatar
Dograj sobie manualnie.
avatar
avatar
Łap
avatar
Pytanie jakich wtyczek do napisów używacie w Kodi? Ja mam napiprojekt, napiprojekt katalog, napisy24 i opensubtitles ale i tak nie znajduje napisów do np old 2021 a wiem że takie już są w sieci bo widziałem na tb7 z napisami
avatar
Tak FF. No u mnie się zapętliło na 1 odcinku. Nie wiem co to powoduje.
avatar
Jaka wtyczka? FanFilm? U mnie bez problemu odtwarza,,,
avatar
Napotkałem dziwny problem w Kodi zarówno na Andku i CE.. jak włączam drugi lub kolejne odcinki serialu to cały czas jest odtwarzany pierwszy(źródła tb7), natomiast na windowsie jak skopiuje link z tb7 do VLC to wszystko gra tak jak powinno.
avatar
Raczej nie. Chociaż, jesli działa na zasadzie wywołania z wtyczki a tam na zasadzie inputstream, to w ustawieniach input stream adaptive można wymusić maksymalną jakość
avatar
Witajcie, czy jest możliwość w kodi żeby lista m3u z canal plus online automatycznie wybierała sobie jakość? Mam niestabilne łącze i celuje w full hd, ale czasami idzie tylko 720p czy da się to jakoś zrobić?