Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Działa Wam archiwum na tele?
avatar
@pedroza raczej tylko od kilku dni, a dwa napisz w temacie będzie wtedy na bieżąco, może jakiś "wyjadacz nawiąże konsultację" Wink
avatar
@Łonogrzmot problem w tym, że wątek jest nieaktualizowany od kilku dobrych miesięcy dlatego chce skonsultować z wyjadaczami na dzień dzisiejszy jak to wygląda Smile
avatar
avatar
Panowie zależy mi na BOXie na którym będzie latało głównie KODI (Live TV oraz FanFilm + Venom/Seren) mój TV to LG OLED z pilotem Magic Remote zależy mi na jakiś Boxie który będzie mógł byc obsługiwany przez jedne pilot np. ten od LG - możecie coś polecić ? Myślałem wstępnie o Beelink GT-King
avatar
Smile Smile Smile
avatar
Witam mam problem z kodiw na miboxie. A dokładnie z zainstalowaniem Fanfilm
avatar
Aktywuj input stream adaptive
avatar
Witam jestem tutaj nowy zainstalowałem dodatek aby oglądać Polsat Box Go zalogowałem się zrobiłem krok po kroku wszystko ok ale gdy chce włączyć film serial jest problem nie chce się załadować posiadam Android Box A95X F4
avatar
ost od majfeianda mialem liste i wydaje mnie sie że to ta sama co teleeleviden a placilem 92 pln tak samo problem z polsat sport premka 5tką
avatar
Dlatego pytałem Łonogrzmocie Smile
avatar
Nie, a Ty?
avatar
ktoś kojarzy kiedys ostatnio była rejestracja do tele elevidenie Wink ?
avatar
witam wszystkich Wink
avatar
VPN PL przechodzi, karta jednorazowa R przechodzi, także śmiało można 30 dni Wink
avatar
Uuuuuu tylko pakiet Family złotówka
avatar
Trzeba sprawdzić televio 30 dni za złotówkę Wink
avatar
Może Alexa zacznie rozumieć po polsku
avatar
O jasny gwint, język polski w Fire Stick 4K Smile
avatar
O.K, widzę, że temat był założony, sorry Smile