Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wszystko jest, jak ktoś czyta to się dowie - np. temat skąd wziąć listę m3u to mam wrażenie co tydzień omawiamy co najmmniej ze dwa razy...
avatar
Jest poradnik do wtyczki do iptv, jest też temat o listach m3u. Wydaje mi się, że wystarczy Smile
avatar
Czasami całymi dniami, nie ma tu komu jednego posta napisać, a Ty z pseudo działem wyskakujesz, nawet jestem ZA, abyś został moderatorem tego działu Smile Smile
avatar
To proś, niech Cię nie nawiedza, nudzi Ci się to rób tutoriale, dla zieleniny, śmiech na sali!
avatar
HejSmile chciałbym poprosić doświadczonych użytkowników o stworzenie działu o tematyce IPTV. Nowym użytkownikom na pewno ciężko jest ogarnąć skąd zdobyć listę m3u, jakiej wtyczki użyć, jak ją poprawnie skonfigurować itp... Myślę, że przystępnie skonstruowany dział + tutorial a'la instalacja wtyczek na kodiwpigulce powinny rozwiać wiele wątpliwości wśród nowych userow. Chyba, że to zbytnie afiszowanie się z tajemną wiedzą i "jak będą chcieli- to się dowiedzą"
avatar
Do ewentualnej "zmiany geograficznej" konta Netflixa, ten VPN jak znalazł Wink
avatar
KeepSolid VPN Unlimited 6 miesiecy gratis. Akcja trwa jeszcze 1 dzien i 7 godzin (od 15.12.21 /00:15) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Czy ktoś ma do sprzedania konto na tele lub plusx?
avatar
są 2 wtyczki, które to potrafią, IPTV archive downloader i mtvguide
avatar
co polecacie do pobierania z archiwum plusx?
avatar
@Polko w plusx mam koncto do oddania jak chcesz to na pw
avatar
Czy istnieje teraz możliwość lub jest jakiś sposób by zarejestrować wie w tele lub plusx?
avatar
mexican standoff
avatar
co to za bitwy na posty Big Grin
avatar
@pedroza Sam dłuższy czas zastanawiałem się nad wyborem boxa pod swój TV OLED, zrezygnowałem, gdyż od czasu podłączenia światłowodu, zaczęło wszysyko śmigać. Osobiście uważam, że jeśli zainwestowało się w dobrej klasy telewizor, warto kupić porządnego boxa ze wsparciem pod CoreELEC. Gdybym miał kupować rozważałbym dwie opcje: Minix Neo U22-XJ lub Beelink Gt King Pro. W testach oba sprzęty wypadają bardzo dobrze.
avatar
@marekkarol98@gmail.com to cudownie że masz problem. Świetnie że opisałeś dokładnie jaki. Dzięki temu możemy ci pomóc, co niniejszym czynię. Otóż rozwiązania twojego problemu dokładnie nie znam.
avatar
Dysku Google na ATV nie ma aplikacji. Z przeglądarki nie da się ściągnąć pliku
avatar
Abstrahując od dysku Google, po najmniejszej linii oporu gofile.io Smile
avatar
Czym najlepiej wrzucać pliki na Chromecasta. Próbowałem przez dropboxa i aplikacje downloader ale nie ściąga:/
avatar
Oczywiście, działa