Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Orientuje się ktoś czy można gdzieś wykupić dostęp do eleven na 1 dzień?
avatar
Ktore dzialajace rozwiazanie byscie mi polecili do ogladania polskiej TV za granica? Cena nie gra raczej roli, najwazniejsze zeby dzialalo i bylo stabilne?
avatar
Generalnie korzystalem regularnie od 3-4 lat z wizja.tv i wszystko pieknie dzialalo ale teraz to wyglada na jakas powazniejsza "usterke".
avatar
Witam, wie ktos za was moze co dzieje sie obecnie z wizja.tv? Kompletnie sie zawineli czy to tylko przejsciowe problemy?
avatar
@Łonogrzmot Kompletnie nie widziałem Twojej wiadomości, sorry ;p. F1 oglądałem we wtyczce Rising Tides, jakość 1080p, polski komentarz. Polecam. na następny wyścig też pewnie będzie
avatar
avatar
W SPORTOWATV będzie pewnie.
avatar
Podobno można wziąć na 7 dni za darmo test F1 TV PRO z oficjalnej strony
avatar
RTL, a ja mam otwarte okno na kanały Eleven Sports w kablówce
avatar
@levider Nie wiesz, gdzie jest transmisja wyścigu F1?
avatar
Znajdzie się coś na F1 w ten weekend?
avatar
W takim razie biorę KM9 Smile
avatar
@micah89 Pewnie już za późno na "szybka odpowiedź", gdybym to Ja osobiście musiał wybierać dla siebie, z tych dwóch wymienionych przez Ciebie modeli, to zdecydowanie KM9 Smile
avatar
avatar
MEcool KM9 4/32 czy Tanix Tx6 4/64 ??
avatar
Szybkie pytanie
avatar
A mam jeszcze jedno pytanko, czy działa pol-cast.tk - po zapłaceniu w strefie VIP dostanę te kanały, które są tam napisane?
avatar
@kisiel95 Dlatego też zobaczyłem, przetestowałem, i osobiście na podstawie moich testów, mogę "wystawić" opinię pozytywną dla całokształtu, a i cena pakietów w ich granicach czasowych, jest jak najbardziej do przyjęcia Wink
avatar
Rozumiem, ale po to są testy, aby zobaczyć jak to działa, co nie?
avatar
@kisiel95 Ponadto, i tak nie był bym wiarygodnym źródłem informacji, bo korzystam tylko z "doskoku", czysto testowo, i w większości z kanałów zagranicznych, do zakładki z kanałami "Poland", prawie w ogóle nie wchodzę Wink Kanały z innych krajów, którymi jestem zainteresowany, działają bez zastrzeżeń, ale trzeba brać mimo wszystko poprawkę ,na to iż jest to przekaz TYLKO testowy, nie ma się co napalać, bez uiszczenia stosownej opłaty Wink