Hi. Szybkie pytanie dotyczące C+ Box. Ktoś wie jak wymusić na tym urządzeniu stałe 50Hz? Niestety w wyborze rozdzielczości mam tylko 60Hz do wyboru. Z góry serdeczne dzięki. Pozdro
Archiwum Shoutboxa
@pshtrop - napisz taki poradnik - przykleimy go, a jak trzeba będzie to się zrobi odrębny dział. Bo na razie "niech ktoś coś"
Chodziło mi właśnie o usystematyzowanie wiedzy. Żeby nie trzeba było dwa razy w tygodniu tłumaczyć wszystkiego od zera, albo zakładać nowych wątków w kółko o tym samym. A w sumie macie rację, przynajmniej na tele serwery są w miarę na zielono...
Wszystko jest, jak ktoś czyta to się dowie - np. temat skąd wziąć listę m3u to mam wrażenie co tydzień omawiamy co najmmniej ze dwa razy...
Jest poradnik do wtyczki do iptv, jest też temat o listach m3u. Wydaje mi się, że wystarczy 


Czasami całymi dniami, nie ma tu komu jednego posta napisać, a Ty z pseudo działem wyskakujesz, nawet jestem ZA, abyś został moderatorem tego działu



To proś, niech Cię nie nawiedza, nudzi Ci się to rób tutoriale, dla zieleniny, śmiech na sali!
Hej
chciałbym poprosić doświadczonych użytkowników o stworzenie działu o tematyce IPTV. Nowym użytkownikom na pewno ciężko jest ogarnąć skąd zdobyć listę m3u, jakiej wtyczki użyć, jak ją poprawnie skonfigurować itp... Myślę, że przystępnie skonstruowany dział + tutorial a'la instalacja wtyczek na kodiwpigulce powinny rozwiać wiele wątpliwości wśród nowych userow. Chyba, że to zbytnie afiszowanie się z tajemną wiedzą i "jak będą chcieli- to się dowiedzą"
chciałbym poprosić doświadczonych użytkowników o stworzenie działu o tematyce IPTV. Nowym użytkownikom na pewno ciężko jest ogarnąć skąd zdobyć listę m3u, jakiej wtyczki użyć, jak ją poprawnie skonfigurować itp... Myślę, że przystępnie skonstruowany dział + tutorial a'la instalacja wtyczek na kodiwpigulce powinny rozwiać wiele wątpliwości wśród nowych userow. Chyba, że to zbytnie afiszowanie się z tajemną wiedzą i "jak będą chcieli- to się dowiedzą"KeepSolid VPN Unlimited 6 miesiecy gratis. Akcja trwa jeszcze 1 dzien i 7 godzin (od 15.12.21 /00:15) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Czy istnieje teraz możliwość lub jest jakiś sposób by zarejestrować wie w tele lub plusx?
@pedroza Sam dłuższy czas zastanawiałem się nad wyborem boxa pod swój TV OLED, zrezygnowałem, gdyż od czasu podłączenia światłowodu, zaczęło wszysyko śmigać. Osobiście uważam, że jeśli zainwestowało się w dobrej klasy telewizor, warto kupić porządnego boxa ze wsparciem pod CoreELEC. Gdybym miał kupować rozważałbym dwie opcje: Minix Neo U22-XJ lub Beelink Gt King Pro. W testach oba sprzęty wypadają bardzo dobrze.
@marekkarol98@gmail.com to cudownie że masz problem. Świetnie że opisałeś dokładnie jaki. Dzięki temu możemy ci pomóc, co niniejszym czynię. Otóż rozwiązania twojego problemu dokładnie nie znam.



