Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
@Bundzaj Oath, Seren, Fen, Venom. Mając postawiony taki zestaw na pewno coś znajdziesz Smile
avatar
żadnego exodusa nie instaluj
avatar
avatar
Czy na Matrixa są jakieś wtyczki typu Scrubs czy Exodus na poprzednie wersje bez wykupowania premium?
avatar
Przeinstalowałem i pomogło, choć The Crew nie znajduje żadnych źródeł :/
avatar
Tak dokładnie. Czyli co odinstalować całkiem kodi i zainstalować v19 jeszcze raz?
avatar
@Bundzaj Nie. Pewnie zrobiłeś aktualizację na v18 - zamiast zainstalować od zera matrixa...
avatar
Hejka! Czy Wy też mieliście problem z instalacją wtyczek po aktualizacji kodi do Matrixa? Mi wyskakuje, że dodatek nie jest kompatybilny z wersją kodi :/ Wtyczki Fan Film i The Crew.
avatar
Witam. Korzystam z kodi na xboxie. Czy jest możliwość włączenia telewizji tak żeby nie wyświetlało się menu?
avatar
no wlasnie nie, klikam np: pl i nie mam wyboru
avatar
w ustwieniach audio podczas oglądania nie ma wyboru ścieżki?
avatar
Czesc,mam BEELINK GT-KING PRO, nie moge zmienic sciezki audio podczas ogladania filmu, klient simple iptv z lista m3u. Na innym boxie z ta lista nie ma tego problemu.
avatar
albo nowatv, bestiptv chyba :/
avatar
są, np rapid
avatar
Czy są listy IPTV z ViaPlay?
avatar
Hi. Szybkie pytanie dotyczące C+ Box. Ktoś wie jak wymusić na tym urządzeniu stałe 50Hz? Niestety w wyborze rozdzielczości mam tylko 60Hz do wyboru. Z góry serdeczne dzięki. Pozdro
avatar
@pshtrop - napisz taki poradnik - przykleimy go, a jak trzeba będzie to się zrobi odrębny dział. Bo na razie "niech ktoś coś"
avatar
@pedroza jak chcesz plusx to mogę ogarnąć
avatar
Chodziło mi właśnie o usystematyzowanie wiedzy. Żeby nie trzeba było dwa razy w tygodniu tłumaczyć wszystkiego od zera, albo zakładać nowych wątków w kółko o tym samym. A w sumie macie rację, przynajmniej na tele serwery są w miarę na zielono...