Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A u mnie w ogóle nie działają kanały tv "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."
avatar
W wtyczce Canal Plus nie działa kanał+ film a mam konto premium
avatar
Witam
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu podpowiadają co zrobić żeby cokolwiek odpaliło zanim naprawią
avatar
avatar
Spieprzyli aktualizację w xbox - nie działa wiele rzeczy, trwają prace: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@jon1022 Instalowałem na czysto i nie pomogło, chodzi mi o wtyczki od mbebe konkretnie , mam najnowsze repo i nic nie śmiga, na tele i pc mam matrixa 19.1 i wszystko chodzi jak trzeba. Przed aktualizacja na xbox one była chyba wersja 18.9 i wszystko chodzło, odkąd wjechało 19.3 i lipa, kilku moich znajomych korzystających z kodi na tej platformie ma to samo i instalacja na czysto nie pomogła, póki co została jedynie lista m3u w przypadku niektórych wtyczek...
avatar
@SerialKilla1910 Zacznij od instalacji na czysto Matrixa - aktualizacja z v18 na 19 sprawia problemy. Dopiero instaluj wtyczki - nie każda wtyczka z v18 została przepisana dla v19, pamiętaj też o odpowiedniej wersji repozytorium z którego instalujesz niektóre repo np. KWP mają osobną wersje dla kodi v18 i v19...
avatar
Witam korzysta ktoś z kodi na Xbox One? obecnie wleciała tam wersja 19.3 i wszystkie wtyczki od mbebe przestały działać, jest na to jakieś rozwiązanie czy trzeba czekać na aktualizacje czy coś?
avatar
avatar
Nie wiem gdzie mogę założyć taki wątek na forum
avatar
Albo inną podobą wtyczkę
avatar
Wykupywanie płatnych subskrypcji nie wchodzi w grę, ale może da się jakoś podpiąć skórkę pod filman?
avatar
Witam, szukam sposobu żeby skonfigurować kodi tak aby na starcie wyglądało podobnie do Netflixa i otwierało filmy w prosty sposób w języku polskim czy jest taka możliwość w kodi 19?
avatar
Sportowa działa na miarę możliwości, odchodzącego do historii darmowego streamingu, zapomnij i szukaj innych płaszczyzn...
avatar
Witam Smile Czy wiadomo coś nt. jakiejś (działąjącej) wtyczki a'la Sportowa Tv? Nie ukrywam, że do dobrego łatwo się przyzwyczaić, a teraz mamy klops Smile)
avatar
Smartfon szrot / sieć nie wyrabia / lista dziadostwo*.....*niepotrzebne skreślić
avatar
Poleci ktos dobry player do odtwarzania iptv na samsung j6? Dosłownie wszystkiego ze sklepu play probowalem i kazda apk tnie obraz
avatar
A jak masz zdefinowane ikony? z listy m3u czy z folderu bądź z przewodnika?
avatar
Panowie i Panie żeby nie było mam pytanie ot takie z d..., zdarza Wam się że bez wyraźnego powodu w EPG kilka ikon programów zniknęło, to jest dupa nie problem tylko pytam, restartuje KODI no i są. Pytam bo to tylko ciekawość, bo chyba temu służyć ma "krzykacz" Dobrego dnia wszystkim ja dzisiaj nie mam ikony TVN24 i nie wiem czy to nie obca inwigilacja Smile