Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@gargan bledny jest link licurl, jednak przez ta geoblokade nie jestem wstanie wydostac potrzebny link, trzeba napisac do mbebe.
avatar
avatar
avatar
@Sorki zapomnialem dodac ze musisz wlaczyc debuging w Kodi -> System -> Diagnostyka -> Rejestruj kom. diagnostyczne, bo log jest pusty.
avatar
avatar
Dobra podmieniłem plik
avatar
Ok, ale jak na androidzie 11 wyświetlić ukryte pliki bo w data xbmc nie wyświetla mi nic. Jakiś dobry eksplorator plików?
avatar
avatar
@gargan MIeszkam za granica a canal+ stosuje jakas geoblokade i mnie wywala. Dodaj xbmc.log('PRINT: {}'.format(result)) w pliku serverHTTP.py linia 92 i ponownie wyslij mi log to naprawie wam to.
avatar
@gargan @Mariusz89B dajcie znac proszę jak ogarniecie temat, bo mam taki sam problem z C+ VOD
avatar
Obczaj pw
avatar
@gargan Niemam logowania do c+ by to naprawic, jest blad w wydostaniu licencji, licens=result['ServiceResponse']['OutData']['LicenseInfo'] Outdata jest bledny key w json.
avatar
avatar
@gargan W logu Kodi jest napewno podpowiedz jak rozwiazac blad.
avatar
Bo na telefonie mam to samo
avatar
@Mariusz89B jak ten błąd rozwiązać?
avatar
@Tomek dzięki za te linki, troche tam poczytałem, pobrałem kilka plików no i zadziałało
avatar
Masz błąd inputstream.adaptive
avatar
Widze że 16h temu wleciała aktualizacja do 1.7.4.8 do pobrania z github, ale u mnie nie rozwiązuje problemów
avatar
A u mnie w ogóle nie działają kanały tv "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji..."