Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Są jakieś IPTV z trialem? Może być z podaniem karty, ale bez żadnych kosztów
avatar
@mjw ok dzięki Smile
avatar
@DenDy odezwij się godzinę albo ze dwie przed to meczem to Ci listę 24h za darmo załatwię Wink
avatar
@DenDy Załapałeś dobry "trop", to się w skrócie nazywa PPV Smile
avatar
Może być też coś na zasadzie wykupienia dostępu na daną transmisję. Kiedyś widziałem taką stronkę ale nie zapisałem i nie mogę teraz znaleźć Tongue
avatar
@DenDy Wątpliwe, abyś znalazł, aż tak komfortowe rozwiązanie, jak poniżej piszesz, osobiście bym wybrał listę m3u za 3 euro miesięcznie, gdzie dostaję full komplet kanałów sportowych w 1080p, po czym żyję długo i szczęśliwie Wink
avatar
To mnie nie ratuje, potrzebny mi dostęp raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie :p i wiem, że mogę skorzystać z jakiegoś random streama ale wolałbym zapłacić za coś stabilnego z w miarę dobrą jakością ^^
avatar
@DenDy Ja się nie orientuję, ale po co kombinować, nie lepiej skorzystać z 10-cio dniowego bezpłatnego okresu próbnego? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Orientuje się ktoś czy można gdzieś wykupić dostęp do eleven na 1 dzień?
avatar
Ktore dzialajace rozwiazanie byscie mi polecili do ogladania polskiej TV za granica? Cena nie gra raczej roli, najwazniejsze zeby dzialalo i bylo stabilne?
avatar
Generalnie korzystalem regularnie od 3-4 lat z wizja.tv i wszystko pieknie dzialalo ale teraz to wyglada na jakas powazniejsza "usterke".
avatar
Witam, wie ktos za was moze co dzieje sie obecnie z wizja.tv? Kompletnie sie zawineli czy to tylko przejsciowe problemy?
avatar
@Łonogrzmot Kompletnie nie widziałem Twojej wiadomości, sorry ;p. F1 oglądałem we wtyczce Rising Tides, jakość 1080p, polski komentarz. Polecam. na następny wyścig też pewnie będzie
avatar
avatar
W SPORTOWATV będzie pewnie.
avatar
Podobno można wziąć na 7 dni za darmo test F1 TV PRO z oficjalnej strony
avatar
RTL, a ja mam otwarte okno na kanały Eleven Sports w kablówce
avatar
@levider Nie wiesz, gdzie jest transmisja wyścigu F1?
avatar
Znajdzie się coś na F1 w ten weekend?
avatar
W takim razie biorę KM9 Smile