Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wtyczka z repozytorium CastagnaIT
avatar
a jaki addon jest do tego?
avatar
Tak Smile
avatar
a działa Netflix jakoś w KODI jakość nieważna?
avatar
@natalia999 napisz na pw
avatar
Witam panowie, jestem zdecydowana na plusx, czy któryś z was mógłby mi założyć konto?
avatar
Z tego co pamiętam to ma zablokowany dostęp przez VPN
avatar
Hej Panowie, szybkie pytanie do używania TeleV używacie VPN ? Pytam ponieważ sam używam NordVPN i zauważyłem, że lista m3u nie ładuje się jak korzystam z Norda
avatar
Ostatnio kupiłem nawet kartę SD Samsung Evo Plus, tak więc jestem na dobrej drodze Smile
avatar
Wkurza mnie to Kodi na tym telewizorze, raz działa dobrze a za moment zaczyna coś mulić.. Mam tylko nadzieję, że jeśli kupiłbym tego Minixa, uda mi się bez problemu skonfigurować swojego pilota Harmony 650 dla CoreELEC.
avatar
Weź wreszcie coś k....kup!, i przestań teoretyzować/przynudzać, masakra Smile Smile
avatar
Ostatnio odpaliłem sobie Kodi na swoim HP Omen i normalnie doznałem szoku jak to wszystko błyskawicznie działa w porównaniu do mojego Android TV. Nie sądziłem, że jest tak duża różnica w działaniu w szczególności czas ładowania stron, filmów we wtyczkach typu Oath. Gdybym kupił takiego Minixa myślicie, że działało by to tak samo szybko?
avatar
Kodi 19.3 wersja wtyczki 2.2.91 działa...
avatar
wczesniej wszystko na poprzedniej wtyczce bylo dobrze
avatar
panowie mam problem od 3 dni nie dziala mi hejo tv na xboxie , kodi zaktualizowane do najnowszej wersij i plugin hejo to samo , dalej blad - macie jakies pomysly ?
avatar
całość na Nvidii Shield, ATV.
avatar
Panowie, witam. Zainstalowałem sobie Matrixa obok 18.9 i niestety epg (epg.ovh/pl.xml) w stalkerze się nie wczytuje. Tv działa, kanały się włączają, ale cały czas wyświetla się pasek postępu pobierania epg i nic w tej materii się nie dzieje.
avatar
Kilka razy wyczyściłem i wkońcu weszło, dzięki
avatar
Wyczyściłem i teraz w ogóle nie wczytuje informacji o kanałach.
avatar
Wyczyść dane przewodnika w Kodi