Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Z tymi "Mirkami i Mirabelkami" coś Ci się nie pomyliło?!
avatar
Mirki i Mirabelki warto pchać się w Shield'a 2019? Czy jest jakikolwiek przeciek na wersję z WiFi6 i hw updatem? Z tego co widziałem raczej zieloni porzucają projekt.
avatar
Dzięki
avatar
Stalker Portal Player v7.1 PC >>https://www.mediafire.com/file/btugz7zxtxzmge9/stalker_portal_player_v7.1.rar/file
avatar
ma ktoś namiar na stalker portal player? gdzieś znalazłem, ale defender mi wypluwa potencjalne zagrożenie. Jest szansa na link z zaufanym źródłem?
avatar
działa git, dzięki
avatar
już zobaczyłem, spróbuję ogarnąć
avatar
Wtyczka z repozytorium CastagnaIT
avatar
a jaki addon jest do tego?
avatar
Tak Smile
avatar
a działa Netflix jakoś w KODI jakość nieważna?
avatar
@natalia999 napisz na pw
avatar
Witam panowie, jestem zdecydowana na plusx, czy któryś z was mógłby mi założyć konto?
avatar
Z tego co pamiętam to ma zablokowany dostęp przez VPN
avatar
Hej Panowie, szybkie pytanie do używania TeleV używacie VPN ? Pytam ponieważ sam używam NordVPN i zauważyłem, że lista m3u nie ładuje się jak korzystam z Norda
avatar
Ostatnio kupiłem nawet kartę SD Samsung Evo Plus, tak więc jestem na dobrej drodze Smile
avatar
Wkurza mnie to Kodi na tym telewizorze, raz działa dobrze a za moment zaczyna coś mulić.. Mam tylko nadzieję, że jeśli kupiłbym tego Minixa, uda mi się bez problemu skonfigurować swojego pilota Harmony 650 dla CoreELEC.
avatar
Weź wreszcie coś k....kup!, i przestań teoretyzować/przynudzać, masakra Smile Smile
avatar
Ostatnio odpaliłem sobie Kodi na swoim HP Omen i normalnie doznałem szoku jak to wszystko błyskawicznie działa w porównaniu do mojego Android TV. Nie sądziłem, że jest tak duża różnica w działaniu w szczególności czas ładowania stron, filmów we wtyczkach typu Oath. Gdybym kupił takiego Minixa myślicie, że działało by to tak samo szybko?
avatar
Kodi 19.3 wersja wtyczki 2.2.91 działa...