Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam z jakiego repozytorium można pobrać dodatek disney+ znalazłem takie http;//k.slyguy.xyz ale po zalogowaniu wszystkie foldery są puste
avatar
@Tomek Dokładnie teraz już każdy będzie wiedział!
avatar
No widzisz. Nie ma jak to fachowa pomoc na dokładnie opisany problem.
avatar
Ok już wiem
avatar
To czego mi nie ?
avatar
tak
avatar
Mam pytanie czy teleelevidenie działa w Polsce ?
avatar
wow Big Grin
avatar
Być może użytkownicy tego modelu? firma TCL? portale specjalistyczne w sieci?
avatar
Wie ktoś, czy jest aktualizacja na TCL 65C715?
avatar
simpleTV jeśli nie oczekujesz wodotrysków a tylko odtwarzanie listy m3u
avatar
Kodi
avatar
Jaki program polecacie do TV na windowsa ? Najlepiej z możliwością dodania MAC,m3u no i EPG
avatar
Z drugiej strony subskrypcja premki na YT nie jest adekwatna do jakości contentu który subskrybuje. Wink
avatar
3 rzeczy które mnie do chińczyka ciągną to Gigabit/AV1/Wifi6 stąd pchanie się w Shielda uważam za trochę archaiczne, z całym szacunkiem do jego mocy obliczeniowej i optymalizacji. I tak zależy mi jedynie na YT bez reklam. na webOS mam wszystko oprócz tego. (piHole nie daje rady)
avatar
A weź daj spokój nie poruwnuj ferrari do trabanta - poczytaj w tym wątku nie dawno jeden z naszych użytkowników jakie miał problemy z tym Mecoolem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
To ostatnie pytanie i już nie spamuje, Shield czy Meccool KM6 Deluxe?
avatar
Może we wtorek po konferencji CEO NVIDIA, coś się pojawi z "przecieków" sprzętowych...
avatar
A tam od razu porzucają projekt...Prawdopodobnie kryzys na rynku półprzewodników po prostu zmienia priorytety firm. Amazon też nie wprowadził fire tv cube v3, poprzestali na nowym fire tv stick. Xiaomi nowego miboxa też nie pokazało... inni duzi producenci też nie mają nawet zapowiedzi nowego sprzętu.
avatar
Admin Przepraszam