Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jakaś masywna aktualizacja się w FanFilm pojawiła chyba Big Grin
avatar
U jednych działa u jednych nie. Niestety developerzy nie wiedzą od czego to zależy. U mnie np. działa (działało miesiąc temu jak się znowu pojawił ten problem)
avatar
ok, dzieki a działa wam odtwarzanie zwiastunów w Fanfilm?
avatar
w repo coreelec
avatar
zainstalowalem kodi 19 na coreelec i w repo kodi nie mam zakladki klienty telewizji, jak zainstalowac iptv?
avatar
Nikt nie zgłasza problemów z HBO EU - może masz za dużo urządzeń i dlatego cię nie loguje?
avatar
.
avatar
jaka wtyczka hbo dziala ? hbo go wola o aktualizacje a hbo eu wywala bledy logowania. jest cos innego
avatar
dzięki @jon1022 to jest to czego szukałem! Mam taką nadzieję. Zamówione.
avatar
@crald To chyba tylko MECOOL KM2 - ogólnie netflix w HD na chińskich boxach praktycznie nie występuje
avatar
Na którym chińczyku ogarnę 4K i HDR dla Netflixa, Prime, Plex i YT?
avatar
Testuje tego Shielda Pro 2019 od 3 dni z ROOTem od pierwszego dnia i powiem szczerze, że jak za taką kasę to straszna lipa. Podejrzewam, że Beelink za 600zł czy mecool za 300zł z ali zrobi to samo (nie zależało mi nigdy na grach)
avatar
No nie odtworzysz bo to proteza kodi a nie kodi. Nie ma obsługi input stream na xbox, więc nie będzie działać nigdy
avatar
@tomekmlody2 ja też mam takie problemy na xbox series x, canal plus to nie odtworzysz w ogóle.
avatar
Witam
avatar
@tomekmlody2 kodi 19.3 wydali jakieś skopane na xboxa same problemy - czekaj na poprawkę albo poczytaj wątek na kodi.tv może coś ogarniesz tymaczasowo: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Ktoś ogrnia jak dodać fanfilm do kodi 19 matrix na xbox? Wszelkie próby kończą się niepowodzeniem poprzednia wersja działa bez problemu teraz wogóle.
avatar
ok dzięki zobaczę jeszcze na innym boxie co będzie ważne że repo jest prawidłowe
avatar
@EMR9 repo masz poprawne na oficjalnym forum kodi.tv nikt nie zgłasza problemów...rozumiem że nie jesteś w PL? bo u nas tego serwisu nie ma i trzeba pewnie coś kombinować z VPN
avatar
pisze No items