Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jestem fanem Trwam jeśli o to chodzi Big Grin
avatar
Który to taki śmieszek z tymi screenami w nowym poradniku? @mjw czy @Tomek Big Grin
avatar
Info dla fanów i sympatyków, jest nowa wersja m-TVGuide 8.1.0 Smile
avatar
avatar
@martairafal Cherry się aktualizuje do wersji 1.3.8, po czym nie znika, z listy "do aktualizacji" Wink
avatar
@martairafal Tak mam, ale tylko z Cherry Sad
avatar
Wyskakuje mi aktualizacja Cherry i darmowa Tv ale nie chce się zaktualizować też tak macje
avatar
Wyskakuje mi aktualizacja Cherry Tv i darmowa Tv ale nie chce się zaktualizować też tak macje
avatar
Gratis fajna aplikacja pogodowa PL Smile tylko do 10 kwietnia! By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Sprawdzę, dzięki Smile
avatar
Z trialem 2 dniowym jest np. bestbuyiptv
avatar
@levider Oczywiście, że tak Wink
avatar
Są jakieś IPTV z trialem? Może być z podaniem karty, ale bez żadnych kosztów
avatar
@mjw ok dzięki Smile
avatar
@DenDy odezwij się godzinę albo ze dwie przed to meczem to Ci listę 24h za darmo załatwię Wink
avatar
@DenDy Załapałeś dobry "trop", to się w skrócie nazywa PPV Smile
avatar
Może być też coś na zasadzie wykupienia dostępu na daną transmisję. Kiedyś widziałem taką stronkę ale nie zapisałem i nie mogę teraz znaleźć Tongue
avatar
@DenDy Wątpliwe, abyś znalazł, aż tak komfortowe rozwiązanie, jak poniżej piszesz, osobiście bym wybrał listę m3u za 3 euro miesięcznie, gdzie dostaję full komplet kanałów sportowych w 1080p, po czym żyję długo i szczęśliwie Wink
avatar
To mnie nie ratuje, potrzebny mi dostęp raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie :p i wiem, że mogę skorzystać z jakiegoś random streama ale wolałbym zapłacić za coś stabilnego z w miarę dobrą jakością ^^
avatar
@DenDy Ja się nie orientuję, ale po co kombinować, nie lepiej skorzystać z 10-cio dniowego bezpłatnego okresu próbnego? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.