Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Oooo KSW tylko w Viaplay
avatar
Szukaj, będziesz miał jasność...
avatar
Panowie gdzie obejrze furioze? ... wiem w kinieSmile ale w necie juz mozna dorwac?
avatar
Play się wyłożył
avatar
Awaria OVH !!! Całe szczęście że nie dotknęła naszych zasobów Smile
avatar
@pshtrop Z naciskiem na słowo "jakaś", nie dotknęła...
avatar
No to była jedna z największych aktualizacji ostatnich miesięcy jak nie lat. Istnieje ryzyko że coś pójdzie nie tak. Ważne że działa
avatar
Jakaś wielka awaria OVH
avatar
@Tomek Zarówno w FF na Androidzie jak i Windowsie, pomogło wyczyszczenie cache i ponowna integracja z Trakt. Potwierdzam, wszystko działa, dobra robota.
avatar
Historia OK Listy seriali OK Listy odcinków OK. Działa jak porobione są listy własne w trakcie.
avatar
@Piotr.W - mało szczegółów podałeś - z testów jakie porobiłem i z tego co wiem robili je też autorzy fanfilm (przynajmniej tak mi odpisali) to:
avatar
@Łonogrzmot - wiele dziwnych produkcji nie ma na tb7/rapid, a o dziwo są na netflix - teraz nie trzeba 2 wtyczek przesuzkiwać, bo fanfilm robi robotę.
avatar
Synchronizacja z Trakt, w moich serialach działa: kolekcja, obserwowane, proponowane, postęp, odcinki, odkryj, wyszukiwarka. ie działa: historia, odcinki, listy seriali, listy odcinków,
avatar
Brawo Ty! Smile
avatar
FanFilm po update do 2021.11.12.0, zrobiłem ponowną autiryzację z Traktem i jest OK.
avatar
Kodi 19.3 wersja wtyczki FanFilm 2021.11.12.0 działa idealnie! Smile
avatar
FanFIlm nie działa tylkou mnie czy glabalnie?
avatar
I filmy z Netflixa , odtwarzają się w FanFilm nawet w 4K, o Dolby Vision nie wspomnę, grubo zagrali Smile
avatar
I Netflix...
avatar
No przecięli... Dodali changelog... Ale w końcu chyba działa synchro z trakt