Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - jedna chyba zlepszyh wtyczek ostatnich lat
avatar
Dla mnie za dużo - już nie ogarnę tak skomplikowanego interfejsu - ale ładne zaokrąglenia - musze u siebie takie wprowadzić
avatar
gdzie dla mnie wczesny dostep? ;p
avatar
avatar
ok, dzieki.
avatar
Nie!!! To są tylko podziękowania za Jego pracę. Ikonki, logo, które widzisz obok kanału to w większości Jego praca.
avatar
O co chodzi z zet71? Zmarło się chłopu? Puk puk puk
avatar
Kurde RD mam jeszcze na 3msc a chciałem kupić premiumize w promocji. Ktoś chętny na konto RD?
avatar
Wyskoczył błąd bo jest wymuszona wersja modułu ptw - więc czasem kodi nie zdąży zainstalować nowej wersji modułu, a już chce FF. Ale po restarcie działa. Ale trzeba byłu chyba wymusić już ten moduł bo zmiany w dużej mierze tam były
avatar
A mi wyskoczył błąd przy aktualizacji Smile Pewnie Netflix. Po restarcie OK
avatar
khm - premiera nowego ff bez echa... a dołożyli seriale z netflixa. Jak myślicie, co następne? hbo? Amazon?
avatar
oj w tej kwestii nie mogę nic obiecać XD
avatar
Mam nadzieję że zdażysz go skończyć zanim weźmiesz sie za kolejny Tongue
avatar
przy okazji zanim go wypuszczę, postaram się bardziej dopieścić, a po wypuszczeniu zbackportuje część widoków i funkcji z nowego skina do Cosmica
avatar
@LukasS tak ^^ na bazie Cosmica. Więc jakby kontynuacja ale z nowym konceptem. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@"enefem" znowu nowy skin ?? Tongue
avatar
Premiumize.me serwis debrid z chmurą i seedboxem oraz VPN i kilkoma dodatkami, lepszy od real-debrid w promocji na 2 lata za 99 euro co wychodzi troszkę ponad 4 euro za miesiąc Big Grin By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
avatar
Teraz masz promkę 17 zł przez 4 msc.
avatar
Koniec darmowych okresów próbnych dla nowych klientów Viaplay, a tak było fajnie Wink