Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Cześć, jest jakiś sposób na własne sortowanie kanałów tv (plusX)?
avatar
Natknąłem się na PC Welt. 2 lata ochrony dla maksymalnie 10 urządzeń, VPN, Pamiec Cloud 75 GB i prawdopodobnie Menedżer haseł Za niecałe 23€ Oferta jest ważna do przełomu roku. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
dzięki
avatar
W ustawieniach skóry dodać/zmienić klawiaturę na Polish QWERTY
avatar
cześć jak włączyć symbol @ do login przy wtyczce ?niestety nie widzę takiej opcji.
avatar
Spoko, dziękujęWink
avatar
Później odpiszę w temacie, nie będę teraz nart odpinał.
avatar
@Łonogrzmot Dzień dobry Smile ile mniej więcej działają Ci baterie w pilocie od chromecasta? U mnie co 2 dni trzeba ładować akumulatorki. Myślałem, że to wina akumulatorów, ale ze zwykłymi bateriamii podobnie...
avatar
W dzisiejszych czasach to raczej "strzał w kolano" jeśli nie Amlogic to będzie inny... :-)
avatar
Dość niepokojące wieści odnośnie przyszłości popularnego Coreeleca: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Łonogrzmot - @hondeczka to twój znajomy? O la bamba... co to się dzieje...
avatar
Nooo długo z nim walczyłem. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Smile)
avatar
Oczom nie wierzę, @hondeczka ma wreszcie konto aktywne, świat zwariował Smile
avatar
@mw5972 Napisałeś "bo tu, na forum"...zdecyduj się, albo z wykopem tu nie wyjeżdżaj
avatar
No to na wykopie a nie tutaj. Jak ktoś nie potrafi obsługiwać tb7, nie wie jak działa to go nigdy nie ogarnie. Do fanfilm i produkcji z lektorem jak znalazł
avatar
na wykopku Mirki pisały, że tb7 to samo zło i plują na niego ;/
avatar
Nowy FanFilm w repo - poprawione plakaty, tytuły oraz synchronizacja seriali z trakt
avatar
@mw5972 - gdzie masz te wpisy?
avatar
No wiadomo Smile
avatar
@mw5972 zaryzykuj te 12zł i potestujesz cały miesiąc...