Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Odpowiedź będzie w temacie
avatar
To inaczej. W Amazon store jest tivimate?
avatar
Albo jak masz konto to logujesz się
avatar
@zborus Nie ma google play tylko tworzysz konto na amazon.
avatar
Panowie w amazon sticku jest normalnie google play czy trzeba cos kombionowac?
avatar
@kaszmir84 a potem zdziwienie że rusek blokuje listę bo jest na wielu urządzeniach używana...
avatar
Czy strony oferujac sortowanie playlist m3u sa bezpieczne? m-TVGuide posiada mozliwosc recznego sortowania kanalow, do tego rozne opcje predefiniowane np. sortowanie wedlug kolejnosci alfabetycznej. Dla uzytkownikow zaawansowanych mozna tez sortowac kanaly za pomoca edytowania pliku bazy (source.db).
avatar
wgrywać listę na m3u4u.com i tam sobie ją sortujesz. Do kodi wstawiasz link do m3u z m3u4u.
avatar
W kodi też się da - Kodi - ustawienia - telewizja - ogólne - menedżer kanałów. Ale najlepiej otworzyć notatnik i samemu sobie posortować z pliku
avatar
M-Tvguide ma opcje chyba do sortowania
avatar
Chodzi mi o to jak to zrobić w kodi Wink
avatar
Najprościej, w aplikacji używanej do odtwarzania.
avatar
Cześć, jest jakiś sposób na własne sortowanie kanałów tv (plusX)?
avatar
Natknąłem się na PC Welt. 2 lata ochrony dla maksymalnie 10 urządzeń, VPN, Pamiec Cloud 75 GB i prawdopodobnie Menedżer haseł Za niecałe 23€ Oferta jest ważna do przełomu roku. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
dzięki
avatar
W ustawieniach skóry dodać/zmienić klawiaturę na Polish QWERTY
avatar
cześć jak włączyć symbol @ do login przy wtyczce ?niestety nie widzę takiej opcji.
avatar
Spoko, dziękujęWink
avatar
Później odpiszę w temacie, nie będę teraz nart odpinał.
avatar
@Łonogrzmot Dzień dobry Smile ile mniej więcej działają Ci baterie w pilocie od chromecasta? U mnie co 2 dni trzeba ładować akumulatorki. Myślałem, że to wina akumulatorów, ale ze zwykłymi bateriamii podobnie...