Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Siema KwP ..serwus @eszemene :]
avatar
@cofee - tak - bez problemu, wię cpewnie da się to zrobić przez androida także - owszem - jest lekki lag na domyślnych ustawieniach, ale metodą prób i błędów udało się go zminimalizować do akceptowalnego poziomu
avatar
avatar
I wówczas obraz z ps3 również ma efekt ambilight?
avatar
@coffee - ja mam box + arduino - połączone tak jak w poradniku. Korzystam z coreelec więc mam wszystko w tyle. Natomiast - ten sam zestaw (box+arduino) ma podłączone przez USb takie ustrojstwo jak hdmi grabber, do którego podłączone jest ps3
avatar
A jest na to jakiś sposób? Chciałbym mieć to w live channels a nie wchodzić w aplikacje Polsat box
avatar
Nie można, musisz sam ją sobie stworzyć.
avatar
Czy z Polsat box go można jakoś wyciągnąć listę m3u tak jak jest to w przypadku wppilot?
avatar
W odpowiednim dziale na samym dole po prawej stronie przycisk "Napisz wątek"
avatar
Jak tworzy się wątek/pytanie na tym forum? Nie mogę znaleźć odpowiedniego przycisku.
avatar
Zdrowych i wesołych
avatar
@coffee w kilku aplikacjach na androida będą działać światełka bez kombinacji, z grabberem bywa różnie, chyba Tomek się bawi tak
avatar
Wesołyc, wesołych Big Grin
avatar
Do północy na tb7 promocja. Dają 20% premium gratis. Wesołych.
avatar
Zdrowych i pogodnych Świąt,wszystkiego dobrego dla wszystkich.
avatar
No i oczywiście najważniejsza kwestia w dniu dzisiejszym - Wesołych Świąt, drodzy forumowicze! Smile
avatar
Ewentualnie odpalenie jakiegoś android grabbera na firesticku i wykorzystanie esp z wgranym wledem. Próbował ktoś?
avatar
Jak uważacie? Czy istnieje możliwość podłączenia kontrolera LED (gotowiec z Ali) pod Firesticka i próba zgrania go z Hyperionem (hostowany na domowym serwerze) czy raczej nikłe szanse, że to działała?
avatar
Kupilem firesticka i chce wykupic vpn i hbo max i disneyplus. Z jakiego kraju najlepiej to zrobic, zeby bylo duzo pozycji z polskimi napisami?
avatar
Hejka openFM pod Kodi19 popełniłem Big Grin