Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@tomonline jak zaznaczyles ta opcje o I{P to na email powienin przyjsc kod
avatar
c
avatar
czesc, czy ktos jest w stani pomoc w kwesti logowania na plusx ? wyskakuje dodatkowe pole "send code ip"...
avatar
ciężko im będzie zmienić klucze we wszystkich urządzeniach więc trochę mają przechlapane, z drugiej strony dostęp do klucza i tak płatny
avatar
O to jest ciekawe news: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. miejmy nadzieję że google nie przykręci śruby jeszcze bardziej z DRM...
avatar
Własnie wyszła tymczasowa poprawka dla wtyczki Netflix dla urządzeń na Linux ARM Poprawka przywraca możliwość oglądania 1080p w kodi 19 Matrix: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Po instalacji należy przejść do ustawień/experckie wtyczki i przestawić opcję "MSL manifest version" na "Version 1"
avatar
@seb80 a ze jak swoja listy czy kogos liste?
avatar
nikt inny nie przedłuży listy jak nie masz dostepu do panelu
avatar
dajcie na priv Smile
avatar
witam, chłopaki ktoś umiał by przedłużyc ,liste m3u, prócz resslera ??
avatar
ok thx @mjw
avatar
Chyba lepiej w TV Boxy Smile
avatar
Czy temat mogę założyć w --->>> Android/AndroidTV › Pomoc & Poradniki czy może do hardware w --->>> Poddziały w "TV BOXy i inne urządzenia"
avatar
Pytanko do personelu ;] jakiś czas temu zamiescilem SOLVED o boxTV na PTW na przykładach moich 2och co przegrzewaly sie CPU.. wykonalem tutek o sposobach obnizajacych temp procka + zdjecia
avatar
@Łonogrzmot gdzieś na forum widziałem, że wrzucałeś linka do sklepu z etui do pilota chromecast, ale nie mogę znaleźć:/ można prosić o przypomnienie?
avatar
W wypadku tego filmu --> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Seren znalazł go za któryś tam razem, natomiast By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. <--- tego w ogóle nie znajduje
avatar
jakiś konkretny?
avatar
Tzn. chodzi mi o źródło odtwarzania (połączone z real-debrid i wgrany provider zalecany przez kodiwpigulce - a4k)
avatar
Drodzy forumowicze, od czego zależy, że raz Seren wyszuka dany film, a raz nie? Hmm...
avatar
Sieeema