Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Wywołanie z tmdbhelper idzie takie: plugin://plugin.video.fanfilm/?action=play&select=0&name={name_+}title={title_+}&year={year}&imdb={imdb}&tvdb={id}&season={season}&episode={episode}&tvshowtitle={clearname_+}
avatar
Opisy i wszelkie dane które są przekazywane do fanfilm są prawidłowe. Język nie ma tu żadnego znaczenia. Najwyraźniej tmdb dla tego odcinka przekazuje nieprawidłowe dane.
avatar
@Tomek @szopns Kodi 19.3, TMDB Helper 4.4.0, FanFilm 2021.12.03.0, Player mam z: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. fanfilm-tmdbhelper.zip, może chodzi o jakieś inne ustawienia? Może język w TheMovieDB Helper? A może język w fanfilm? Filmy działają bez problemu, tylko z serialami jest problem by znaleźć źródła, tak jak pisałem, w fanfilm znajduje źródła (np. odcinek 64) a w tmdb już nie
avatar
@ja_tu_jestem podstawowe pytanie - jaka wersja kodi/fanfilm/tmdb helper - na najnowszych działa. @szopns - oficjalny skrót do playera fanfilm By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@ja_tu_jestem tmdb helper to się instaluje z repo oficjalnego kodi, z repo fanfilm pobiera się zip w którym jest json (player) który trzeba umiescić w players tmdb helpera. Podobny skutek bedzie jeśli zaktualizujesz players z tego linku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko wtedy trzeba klikac po wyborze fanfilm w jeszcze jedno okno dialogowe. I mając players kolejną sprawą jest tak jak @Tomek napisał ustawienie juz w fanfilm aby zrodła pokszywały się w oknie a nie w katalogu. A serial o który pytasz oczywiście sprawdziłem- działa.
avatar
@mjw właśnie z tego linka mam helper i z nim jest problem, czy może ktoś z Was sprawdzić przykładowo serial Papiery na szczęście, być może problem jest w przekazywaniu nazwy do playera fanfilm (być może coś nie tak z polskimi znakami)?
avatar
@ja_tu_jestem - przy okazji dla prawidłowego działania fanfilm/tmdbhelper należy w opcjach fanfilm wybrać pokazywanie źródeł w oknie nie w katalogu
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zainstaluj TMDB Helper z tego linka i sprawdź czy działa
avatar
Cześć, czy mieliście problem z wyszukiwaniem źródeł w FanFilm przy ustawieniu go jako domyślny player dla TMDB Helpera? Wchodząc w dodatek fanfilm wyszukuję serial - odnajduje mi listę odcinków i odnajduje źródła, wszystko działa, wchodząc jednak w dodatek TMDB Helper i wyszukując serial jest problem z odnajdywaniem źródeł, serial się odnajduje, lista odcinków również ale wybóe odcinka skutkuje brakiem źródeł. Jakieś pomysły?
avatar
albo wp pilot
avatar
avatar
Witam czy znajdę na forum darmową listę m3u z podstawowymi kanałami tv naziemnej ?
avatar
@Adriano77 Także mam tv sony, jakie kodi 18.9? Posiadasz starą wersje i dziwisz się, że ci coś nie działa. Aktualna wersja Kodi v19.3 (Matrix)
avatar
Czesc, mam problem z kodi na tv sony. Od wczoraj kodi 18.9 nie działa, po uruchomieniu czarny ekran. Odinstalowałem kilka razy, reset ustawien fabrycznych tv nic nie pomógł. Wiecie co jest grane? Mam drugi tv sony, na którym kodi działa normalnie ?
avatar
Hehe ale dziś mamy solenizantów i ten wiek 52 lata Smile Szczęśliwego nowego 2022 Wink
avatar
@RebA wlasnie nic nie przychodzi a ja nie kojarzę żebym cokolwiek zaznaczał….
avatar
avatar
zainstalowalem kodi na amazon recywer i dalej koniec nic niemam co robic
avatar
slyszalem dorzo dobrego o tym portalu i bede potrzebowal pomocy
avatar
jestem pierwszy i niedoswiadczony na tym portalu