Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Otwarta rejestracja na tele
avatar
Może w fanfilm wyszukuje ci ten serial z cache. Tmdb nie będzie tu chyba korzystał z cache fanfilm bo jest bezpośrednio wywołany.
avatar
Z jakich źródeł ci znajduje odcinek 64?
avatar
A poza tb7? Bo ja mam tb7 wyłączone ze źródeł i na fanfilm i tak mi znajduje z innych źródeł a w tmdb nie.
avatar
avatar
Może zaktualizuj go z url
avatar
i od 60 do 64 też znajdują oba.
avatar
Sprawdź czy na pewno masz ostatnią wersję playera dla tmdb
avatar
Zarówno fanfilm jak i tmdbhelper znajdują mi odcinek 64 na tb7
avatar
ok - widzi na tb7 coś
avatar
To nie tylko z tym odcinkiem jest problem, ale z innymi też (sprawdzałem od 60 do 64), ale także jakiś randomowy wcześniejszy, problem mam też z innymi polskimi serialami - w fanfilm znajduje a w tmdb brak dostępnych źródeł
avatar
I działa.
avatar
Wywołanie z tmdbhelper idzie takie: plugin://plugin.video.fanfilm/?action=play&select=0&name={name_+}title={title_+}&year={year}&imdb={imdb}&tvdb={id}&season={season}&episode={episode}&tvshowtitle={clearname_+}
avatar
Opisy i wszelkie dane które są przekazywane do fanfilm są prawidłowe. Język nie ma tu żadnego znaczenia. Najwyraźniej tmdb dla tego odcinka przekazuje nieprawidłowe dane.
avatar
@Tomek @szopns Kodi 19.3, TMDB Helper 4.4.0, FanFilm 2021.12.03.0, Player mam z: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. fanfilm-tmdbhelper.zip, może chodzi o jakieś inne ustawienia? Może język w TheMovieDB Helper? A może język w fanfilm? Filmy działają bez problemu, tylko z serialami jest problem by znaleźć źródła, tak jak pisałem, w fanfilm znajduje źródła (np. odcinek 64) a w tmdb już nie
avatar
@ja_tu_jestem podstawowe pytanie - jaka wersja kodi/fanfilm/tmdb helper - na najnowszych działa. @szopns - oficjalny skrót do playera fanfilm By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@ja_tu_jestem tmdb helper to się instaluje z repo oficjalnego kodi, z repo fanfilm pobiera się zip w którym jest json (player) który trzeba umiescić w players tmdb helpera. Podobny skutek bedzie jeśli zaktualizujesz players z tego linku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko wtedy trzeba klikac po wyborze fanfilm w jeszcze jedno okno dialogowe. I mając players kolejną sprawą jest tak jak @Tomek napisał ustawienie juz w fanfilm aby zrodła pokszywały się w oknie a nie w katalogu. A serial o który pytasz oczywiście sprawdziłem- działa.
avatar
@mjw właśnie z tego linka mam helper i z nim jest problem, czy może ktoś z Was sprawdzić przykładowo serial Papiery na szczęście, być może problem jest w przekazywaniu nazwy do playera fanfilm (być może coś nie tak z polskimi znakami)?
avatar
@ja_tu_jestem - przy okazji dla prawidłowego działania fanfilm/tmdbhelper należy w opcjach fanfilm wybrać pokazywanie źródeł w oknie nie w katalogu
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zainstaluj TMDB Helper z tego linka i sprawdź czy działa