Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@RebA dzięki
avatar
avatar
Znacie jakiś sprawdzony sklep w którym można kupić "Perfect Money e-Voucher" ?
avatar
CPU: Rochchip RK3566 - i dziękujemy
avatar
Trzeba by na głowę upaść, z tym szrotem za ponad 400 złotych Smile
avatar
miał ktoś z tym sprzętem do czynienia? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@heatpl[?] A kto to wie - tak dużo informacji podałeś że jedyne co się ciśnie to SOA - u mnie działa
avatar
Dlaczego wtyczki z repo ptw dzialaja mi na pc a zacinaja sie na starcie na atv? byl taki temat?
avatar
Hej, wytłumaczy ktoś mi jak otworzyć liste m3u enigma 2?
avatar
Generowanie klucza API dla youtube
avatar
@adriannt a jak już im się uda to trąbią na całym wykopie i facebooku podając adresy paypal i cyrkują...
avatar
@adriannt nie ma sie co dziwic jak dzbany nie potrafia zaplacic tych 3euro aby normalnie ogladac tylko cebula zaplaca 3e i oglada cala rodzina i sasiedzi
avatar
Rusek tak bardzo segreguje polaków? Big Grin
avatar
Otwarta rejestracja na tele - z polskiego IP brak mozliwosci, przez VPN us lub holandia udalo sie
avatar
Witam
avatar
Da się za pomocą aplikacji Google Home na telefonie wkleić np linki do chromecast?
avatar
6000 wpis na shoutbox
avatar
otwórz temat i wrzuć logi
avatar
na czystym kodi działa. to coś u ciebie. u mnie znajduje na tmdb - na pewno masz prawidłowy plik playera?
avatar
@Tomek wyłączałem cache i czyściłem w fanfilm. Nawet robiłem reinstall Kodi by nie było nic w pamięci związanego z Kodi i FanFilm i to samo. Wyłączyłem cache źródeł w FanFilm. I FnFilm odnajduje mi z Filmana i HDSeans. W TMDB nic.