Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
C+ nie działa w kodi na ten moment, a liste m3u do polsat niedawno wrzuciłem w jednym temacie, według tamtej instrukcji możesz wyciągnąć kanały z wp pilot i połączyć z polsat go
avatar
canal plus mam i polast go ,polsat go mam juz w kodi a ,czy moge jakś te programy miec w jednym ? z polsat go z wp pilot i cyfry ?
avatar
@Mariusz89B ale jeśli ktoś nie aspiruje zaraz do cudów no to WP Pilot jest za free, dodatkowe pakiety też niezbyt drogie Smile do tego jeśli masz w domu Canal, UPC czy inne takie to dodatkowa wtyczka i już.
avatar
a czy wtyczka orange tv w kodi juz działa /
avatar
Należy playliste wykupić, darmowe to po chwili wygasają. Teleleevidenie, PlusX, GenIPTV, Rapid itd, wiecej masz na forum.
avatar
znalezc łatwo ale zaraz trzeba zmieniac bo wygasaja
avatar
z internetu Wink szukaj, a znajdziesz... nawet na głównej KWP były chyba wymieniane najpopularniejsze, a na forum to już na pewno znajdziesz Smile
avatar
skad wy macie?
avatar
tak - listę musisz mieć
avatar
a znacie jakąś zarmowa liste która w miare dobrze chodzi ,z podstawowymi kanałami ,podstawowe to znaczy te które mamy za darmo z tv
avatar
to i tak liste iptv musze miec
avatar
a rozumiem dzięki
avatar
zobacz tego screena: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na samym dole masz kanał 202 - tak będzie wyglądało bez EPG, a wyżej masz kanały z EPG - widzisz różnice?
avatar
epg uzupełnia ci informacje w listach o programach tv, czas trwania audycji, itp.
avatar
jak to sie ma do siebie >
avatar
polskie ,listy m3u to umiem obsługiwac i juz ogladalem z nich a co ma do tego epg ?
avatar
@bolopawel94 Jakie kanały ciebie interesują, Polskie, zagraniczne? Jest mnóstwo informacji na temat playlist M3U oraz innych serwisów TV, wystarczy jedynie przejrzeć forum.
avatar
dzięki
avatar
nie
avatar
pomoze ktos bo nie czaje tego z linku