Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Siemka. To jak z tym Canal+ ? Działa on ? Klikam w serial, kręci się kółeczko ładowania i po chwili przestaje a serial się nie zaczyna.
avatar
Z drugiej strony zanim to się stanie to canal plus straci prawa do premier league i stanie się mi nie potrzebne ?
avatar
Czy jest możliwe że problem z jakością zostanie naprawiony wraz z kodi 20 czy raczej nie ma co liczyć?
avatar
avatar
Nie zdążyłem - zapomniałem.
avatar
Zdrada! Big Grin
avatar
Wstyd, mnie spodziewałem się, że postawisz grupki nad forum...
avatar
Ej - grupki są dla początkujących - skoro jest changelog w FF to tutaj już nie piszę.
avatar
Na grupkach piszesz o zmianach, a forum olałeś. Tongue
avatar
Nowy Fanfilm wyszedł
avatar
rozumiem juz wszystko dzieki
avatar
Panowie może nie układajcie sobie życia w Shoutbox, są tematy do tego a właściwie wszystko jest opisane na forum taka sytuacja Smile
avatar
@gargan C+ dziala ale w nizszej jakosci, ustaw w inputstream.adaptive. @bolopawel94 Mozesz sobie do serwisow brakujacych w M-TVGuide wygenerowac playliste M3U np. we wtyczce C+ i podpiac pod M-TVGuide. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@bolopawel94 Tak mozesz miec w M-TVGuide, w ustawienach wtyczki mozesz wprowadzic dane logowania do tych serwisow.
avatar
C+ nie działa w kodi na ten moment, a liste m3u do polsat niedawno wrzuciłem w jednym temacie, według tamtej instrukcji możesz wyciągnąć kanały z wp pilot i połączyć z polsat go
avatar
canal plus mam i polast go ,polsat go mam juz w kodi a ,czy moge jakś te programy miec w jednym ? z polsat go z wp pilot i cyfry ?
avatar
@Mariusz89B ale jeśli ktoś nie aspiruje zaraz do cudów no to WP Pilot jest za free, dodatkowe pakiety też niezbyt drogie Smile do tego jeśli masz w domu Canal, UPC czy inne takie to dodatkowa wtyczka i już.
avatar
a czy wtyczka orange tv w kodi juz działa /
avatar
Należy playliste wykupić, darmowe to po chwili wygasają. Teleleevidenie, PlusX, GenIPTV, Rapid itd, wiecej masz na forum.
avatar
znalezc łatwo ale zaraz trzeba zmieniac bo wygasaja