Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
załóż temat w odpowiednim dziale
avatar
2022-01-28 17:16:56.211 T:5346 ERROR <general>: AddOnLog: pvr.iptvsimple: pvr.iptvsimple - LoadEPG - Unable parse EPG XML: Start-end tags mismatch, offset: 324: [ <title lang="pl">Brak zrodla. EPG Dostarcza Serwis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Wieczorny program I</title> <desc lang="pl">EPG.OVH stworzyliśmy z myślą o Was - użytkownikach kodiwpigulce.pl, każdego dnia korzysta z niego kilkadziesiąt tysięcy osób. EPG zawsze było darmowe i staramy się zrobić wszystko, ? ]
avatar
tutaj log
avatar
panowie nie zaciąga epg ze stronki
avatar
widocznie coś nie halo po stronie C+
avatar
Chcieliśmy obejrzeć Kruka ale generalnie nic nie działało. Już działa, chyba samo przeszło. Nie bardzo rozumiem jak ale skoro działa to nie ruszam
avatar
hej jak wgrac kodi do zeghmy
avatar
@Bartq jaki serial?
avatar
Ustaw w inputstream adaptive 480p
avatar
avatar
Sprawdziłem właśnie na najnowszym KODI 19 na PC i takie samo zachowanie.
avatar
Wersja z repo mbebe nie może się zalogować. Wersja z linku od Mariusz89B się loguje ale jak poniżej - nie odpala żadnych treści. Kodi 18
avatar
Siemka. To jak z tym Canal+ ? Działa on ? Klikam w serial, kręci się kółeczko ładowania i po chwili przestaje a serial się nie zaczyna.
avatar
Z drugiej strony zanim to się stanie to canal plus straci prawa do premier league i stanie się mi nie potrzebne ?
avatar
Czy jest możliwe że problem z jakością zostanie naprawiony wraz z kodi 20 czy raczej nie ma co liczyć?
avatar
avatar
Nie zdążyłem - zapomniałem.
avatar
Zdrada! Big Grin
avatar
Wstyd, mnie spodziewałem się, że postawisz grupki nad forum...
avatar
Ej - grupki są dla początkujących - skoro jest changelog w FF to tutaj już nie piszę.