Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
otwarta rejestracja na Tele !! Wink
avatar
EPG naprawione. Przepraszam za problemy nie moja wina Wink
avatar
@mjw nieładnie Big Grin
avatar
Ok, zgłoszone gdzie trzeba
avatar
w zwykłym jest błąd "Błąd przetwarzania XML: nie znaleziono głównego elementu Obszar: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Numer wiersza: 719907, kolumna 203"
avatar
epg z archiwum działa elegancko
avatar
jak się wejdzie przez przeglądarkę na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to wywala błąd a powinno pokazać cały plik xml
avatar
btw wrzuciłem playliste i plar.xml do Kodi i wszystko zaciągnęło
avatar
załóż temat w odpowiednim dziale
avatar
2022-01-28 17:16:56.211 T:5346 ERROR <general>: AddOnLog: pvr.iptvsimple: pvr.iptvsimple - LoadEPG - Unable parse EPG XML: Start-end tags mismatch, offset: 324: [ <title lang="pl">Brak zrodla. EPG Dostarcza Serwis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Wieczorny program I</title> <desc lang="pl">EPG.OVH stworzyliśmy z myślą o Was - użytkownikach kodiwpigulce.pl, każdego dnia korzysta z niego kilkadziesiąt tysięcy osób. EPG zawsze było darmowe i staramy się zrobić wszystko, ? ]
avatar
tutaj log
avatar
panowie nie zaciąga epg ze stronki
avatar
widocznie coś nie halo po stronie C+
avatar
Chcieliśmy obejrzeć Kruka ale generalnie nic nie działało. Już działa, chyba samo przeszło. Nie bardzo rozumiem jak ale skoro działa to nie ruszam
avatar
hej jak wgrac kodi do zeghmy
avatar
@Bartq jaki serial?
avatar
Ustaw w inputstream adaptive 480p
avatar
avatar
Sprawdziłem właśnie na najnowszym KODI 19 na PC i takie samo zachowanie.
avatar
Wersja z repo mbebe nie może się zalogować. Wersja z linku od Mariusz89B się loguje ale jak poniżej - nie odpala żadnych treści. Kodi 18