Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jest tuj kto?
avatar
@mjw Jeśli tylko jest taka możliwość to jak najbardziej Smile
avatar
Zerknijcie z ciekawości w Wako bo zrobiliśmy tłumaczenie na PL i integracje z FanFilm Smile Może by dodać jeszcze do tego Filmwebbooster i zamiast IMDb dodać Filmweb?
avatar
Nvidiomaniacy pewnie już zacierają ręce żeby wydać $$$ i przepłacić Big Grin
avatar
Na największych targach sprzętu Computex, startujących od 28 maja, "prawdopodobnie" wreszcie zostanie przedstawiona nowa Nvidia Shield, czas najwyższy po tylu latach Smile
avatar
@selbect "nie wiecie co z PTW? nie mozna wejsc na ich strone" => Polskie Towarzystwo Węglowe, wszystko good, strona działa bez problemu Smile
avatar
witam, nie wiecie co z PTW? nie mozna wejsc na ich strone
avatar
Halo?
avatar
Witam all
avatar
@mjw , ok Big Grin
avatar
Nie wiem ile złociszy bo płacę kontem w Euro. Tongue
avatar
W sumie nie wiem jak działa z PSC płatność w euro, czy to trzeba jakoś przewalutować czy już kupić w tej walucie.. zawsze place karta za takie rzeczy. @mjw , kojarzysz ile złociszy Cię kosztuje płatność za RD prosto z karty bez Revoluta?
avatar
Ja place zwykła karta, a jak wolisz to Revolut w kilka minut i też zapłacisz.
avatar
avatar
@Łonogrzmot , no ale wtedy trochę przepłacam. PSC na allegro o wartości 10€ to koszt 53zl :/ to prosto z debetówki wyjdzie chyba taniej
avatar
@dabroviec Bez zbędnych ceregieli, kupujesz w serwisie aukcyjnym "kartę" Paysafecard, lub fizycznie w setkach punktów, jak markety, stacje paliw, saloniki prasowe, wybierasz metodę płatności "Prepaid Tickets", gdzie wklepujesz kod z Paysafecard, wsio Smile
avatar
Panowie, jak najlepiej wykupić Real-Debrid? Karta debetowa ING czy założyć Revoluta (weryfikacja niby szybka) i doładować go karta ING (chyba bez prowizji)
avatar
@mjw dzięki, już zainstalowana Wink
avatar
@Łonogrzmot to ja dorzucę za darmo też przydatną apkę: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar