Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
"Używam CE 9.2.8 (MeCool KII Pro S905(H)) Problem występuje już od kilku dni i nie potrafię sobie z nim poradzić." - a wiesz, że ten CE już nie jest wspierany i nie będzie?
avatar
Cześć, znowu mam problem z tym Kodi nieszczęsnym. Netflix odmawia odtwarzania jakiegokolwiek wideo, że "materiał jest niedostepny do natychmiastowego odtwarzania". Pozostałe wtyczki takie jak HBO GO, Canal+, Player odtwarzają ale strasznie klatkują i w dodatku bez dźwięku. Jedyna działająca wtyczka to TVP VOD. Własnie zainstalowałem świeżego CoreElec'a,. wszystkie dostępne aktualizacje itp. również zainstalowane. Używam CE 9.2.8 (MeCool KII Pro S905(H)) Problem występuje już od kilku dni i nie potrafię sobie z nim poradzić. Spotkał się ktoś z podobnym ?
avatar
zainstaluj wtyczkę ezmaintance z repo kwp dla Kodi 19
avatar
Gdzie w kodi 19.3 android zmienic bufor
avatar
Witam gdzie w kodi matrix 19.3 zmienic bufor na androidzie
avatar
DziękujęWink
avatar
@zborus nie wiem walczę. Polsat się przefarbował na polsatbox i mam problemy
avatar
Będzie EPG do eurosportu 3-5?
avatar
Tak, działa
avatar
Działa jeszcze dodatek Seren, u mnie wywala błąd na kodi 19 (coreelec)
avatar
Ostatnio jak wpłacałem na 12 miesięcy to całkowity koszt z prowizją wyszło ok 14 PLN za miesiąc.
avatar
@mjw a jak z prowizjami na Binance? Na kodwex można kupić voucher za 230zl co daje 42 EUR = 14 doładowań (230:14=16,50zł/mc). Można jeszcze bardziej przycebulićSmile?
avatar
zakładasz portfel np w Binance, kilka kliknięć i zapłacone, po co się bawić voucherami
avatar
Dzisiaj to raczej większość jest zainteresowana płatnością promocyjną, przedłużenie player bez reklam na 12 miesięcy za 50 złotych
avatar
swoją droga płącenie na tym teleele to dramat Wink
avatar
Mam pytanko odnośnie płącenia za tele - Perfect money - dołądowałem konto jednak próbowałem na stronie PM zmienić hasło i teraz nie da rady zalogować - odzyskanie hasła to trzeba skan dowodu itp, nie usmiecha mi się - przy nastepnym ewentualnym doładowaniu da się założyc nowe konto na PM? Nie ma jakjiegoś limitu
avatar
teleelevidenie
avatar
a co to jest za tele ele
avatar
@Tomek +1
avatar
Albo olać legalne serwisy - nie dają wyjścia