Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Udało się uruchomić Netflixa. Przez Putty usunąłem i stworzyłem nowy plik msl_handler.py i wkleiłem zawartośc z tego linku - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Niestety nie pomogło. MSLError. Niedostępny do natychmiastowego oglądania.
avatar
sprawdź proszę najpierw czy podany fix przeze mnie rozwiąże Twój problem z netflixe, a do polecania boxów to zawołam @Tomek albo @mjw Smile
avatar
Zainstalowałem CE głownie dla Ambilighta i tak się do niego z dziewczyną przyzwyczailiśmy, że już nie wyobrażamy sobie TV bez światełek. Niestety przez mnogośc i częstość problemów z tymi wtyczkami zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej po prostu kupić Philipsa z Ambi. A możesz polecić jakiegos BOXa z tym dobrym prockiem ?
avatar
no ale ok... @Bartq upewnij się, że masz wersję v1.12.9-Leia po czym wejdź w ustawienia netflixa > eksperckie i tam ustaw sobie manifest v1
avatar
czas na wymianę Wink nie ma co trzymać reliktów... serio. Zainwestuj w coś na 905x3 i postaw sobie CE19 i miej przyjemność z korzystania, a przestaniesz Kodi nazywać nieszczęsnym
avatar
@zobrus Dodalem Eurosport 3-5 w EPG od mods-kodi, musze tylko generator poprawic troszke ale wyswietla zawartosc programu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Tak, wiem. Ale niestety na tym sprzęcie nie pójdzie CoreElec NG.
avatar
"Używam CE 9.2.8 (MeCool KII Pro S905(H)) Problem występuje już od kilku dni i nie potrafię sobie z nim poradzić." - a wiesz, że ten CE już nie jest wspierany i nie będzie?
avatar
Cześć, znowu mam problem z tym Kodi nieszczęsnym. Netflix odmawia odtwarzania jakiegokolwiek wideo, że "materiał jest niedostepny do natychmiastowego odtwarzania". Pozostałe wtyczki takie jak HBO GO, Canal+, Player odtwarzają ale strasznie klatkują i w dodatku bez dźwięku. Jedyna działająca wtyczka to TVP VOD. Własnie zainstalowałem świeżego CoreElec'a,. wszystkie dostępne aktualizacje itp. również zainstalowane. Używam CE 9.2.8 (MeCool KII Pro S905(H)) Problem występuje już od kilku dni i nie potrafię sobie z nim poradzić. Spotkał się ktoś z podobnym ?
avatar
zainstaluj wtyczkę ezmaintance z repo kwp dla Kodi 19
avatar
Gdzie w kodi 19.3 android zmienic bufor
avatar
Witam gdzie w kodi matrix 19.3 zmienic bufor na androidzie
avatar
DziękujęWink
avatar
@zborus nie wiem walczę. Polsat się przefarbował na polsatbox i mam problemy
avatar
Będzie EPG do eurosportu 3-5?
avatar
Tak, działa
avatar
Działa jeszcze dodatek Seren, u mnie wywala błąd na kodi 19 (coreelec)
avatar
Ostatnio jak wpłacałem na 12 miesięcy to całkowity koszt z prowizją wyszło ok 14 PLN za miesiąc.
avatar
@mjw a jak z prowizjami na Binance? Na kodwex można kupić voucher za 230zl co daje 42 EUR = 14 doładowań (230:14=16,50zł/mc). Można jeszcze bardziej przycebulićSmile?