Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Chyba moja euforia była przedwczesna. Canal+ daje dupy i znowu nie działa xD w ogóle nie odtwarza materiału.http://www.wklejto.pl/942175
avatar
Powiem Wam, że ten CE i Kodi to mnie co chwila zawodzi i ciągle mi się coś psuje. Ale co jak co - Ekipa Kodi w Pigułće nigdy nie zawodzi i zawsze pomoże. Dzięki Panowie.
avatar
@DenDy Działa ! Smile Dziękuję Ci bardzo.
avatar
@Bartq dlatego zacząłem od s905x3, za 2-3 stówki do wyrwania, ale nie miałem z wieloma do czynienia więc nie podejmę się polecenie czegoś Smile
avatar
@Bartq jeśli masz problem z buforowaniem to zerknij tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Pół tysiaka za boxa. Doprawdy niezłe ceny.
avatar
oczywiście mówimy tu o CE, a nie o Androidzie Smile
avatar
sam siedzę na GT Kingu od Beelinka, ale on już swoje lata ma. Niemniej dla CE jest świetny... inna opcja to By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
A dobry sprzę to w ogóle o jakim budżecie mówimy ?
avatar
mogę ci polecić na s922x boxa, ale one troszkę droższe
avatar
2.4.8-Leia jest nowsze niż to co mam 2.4.8.1 ? No wiem, że stary sprzęt. Wysiada całkowicie więc czas na zmiany. Tak jak napisałeś, zresztą to samo co ja - cały czas jest z czymś walka. CO chwila coś przestaje tu działać. Trochę to już irytuje.
avatar
2.4.8... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. trochę to starusieńkie Big Grin jak dla mnie to zmiana boxa, możesz kombinować i walczyć, ale to będzie cały czas walka, a jak chcesz sobie przyjemnie korzystać to tak jak wspominałem, coś na s905x3 albo NAJLEPIEJ na s922x
avatar
Nie pomogło :/
avatar
masz na myśli InputStream ? 2.4.8.1. wymusiłem max rozdzielczośc na 720p. spróbujemy. mój TV i tak nie ma fullHD więc nic nie utracę na jakości
avatar
w ogóle jaką wersję IA masz na tym CE?
avatar
może reinstalcja widevine albo obniżenie bitrate w inputstream.adaptive - ciężko powiedzieć
avatar
Ale nadal tną pozostałe dodatki Big Grin Klątwa Kodihamona trwa
avatar
@Bartq brawo!
avatar
Udało się uruchomić Netflixa. Przez Putty usunąłem i stworzyłem nowy plik msl_handler.py i wkleiłem zawartośc z tego linku - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.