Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ile ten Netflix w Turcji teraz wynosi?
avatar
ok dzięki po instaluje najpierw inne apki hbo go ,player i takie tam a kodi na tym działa ok
avatar
Powinno działać, przynajmniej jak miałem subskrypcje to działało, chyba, że mylę boxy. Nie mam już apple tv+ więc nie sprawdze
avatar
Witam czy na fire cube 2 generacji dzała apple tv+ jest apka oficjalna zalogowałem się ale nie chce nic mi odtwarzać pisze sprawdz połączenie z netem inne apki działają np.netflix
avatar
KT1 in minus cena ~400 zł, a dwa brak certyfikatu Netflixa, zwłaszcza teraz kiedy Netflix w Turcji jest prawie darmowy
avatar
Ja mam Mecool K7 ale z KT nikogo nie kojarzę
avatar
Jest ktoś na forum kto tuner Mecool KT1?
avatar
Z multiWeather miałem problem od dwóch dni, jeśli ktoś ma podobny problem to pomogło wersja 0.0.8 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
czy trakt autoryzowany z fanfilm powinien automatycznie zaznaczać odcinki po obejrzeniu np. z linku filmana?
avatar
W x-kom Fire 4K Max promocja 229 złotych
avatar
@mjw Po prostu dba o portfele nie doszłych klientów - jak by mieli TV to rachunek za prąd większy ;-)
avatar
heheh no specyficzny pacjent
avatar
Komuś widziałem na wykopie odpisał, że nie założy konta bo prąd drogi xD
avatar
Smile tele się wypróbuje w domu dla zasady a na służbówce zostanie ali Wink
avatar
@DenDy dzięki chyba muszę zajrzeć na router i firewall bo u mnie tylko ping mierzy...
avatar
Ja nie biorę do głowy, nie mylić ze słowem "jednocześnie', już nie te czasy Wink
avatar
Skoro ryzyko bana jest wysokie, to lepiej sobie odpuść Smile
avatar
@Łonogrzmot napisałem na telegram pytanko to odpisane, że cytuję "you can, but risk to get ban is high" ... hmm
avatar
@ManyPL Tak
avatar
Tak, na Speed Tester pseudo wynik jest dużo zaniżony