Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
nikt się nie odezwał pieniądze dawno zwrócone i dopiero po ok miesiącu ktoś zobaczył że w ogóle jest taka sprawa. Nie liczcie że na awarie dostaniecie coś więcej niż kilka dni gratis
avatar
@Tomek pisałeś to w poniedziałek rano kiedy nie ma dużego ruchu...Wieczorami jest to samo. Swoje konto kupiłem w ok lipca na allegro(u jednego polecanego tu sprzedawcy 30zl/210dni) i po tym jak zobaczyłem jak się sprawy maja otworzyłem spór. Bikt się
avatar
U mnie teraz też jest ok. Wygląda na to, że na weekend trzeba będzie pobrać parę filmów. Czy ewentualnie jakieś alternatywy z polskimi źródłami?
avatar
Co ciekawe - teraz działa idealnie - 0 buforowania
avatar
Co do buforowania - właśnie problem jest w tym że tempo pobierania ostatnio spadło na tb7 do tak niemiłosiernych parametrów że się nie da korzystać
avatar
Cenowo nie wychodzi lepiej - tb7 - za 30 zł masz 210 dni. Owszem większe limity... i to na plus. Z wtyczką się nie spotkałem
avatar
Ale mimo to tb7 do seriali albo filmów krótszych niż 2h powinien dawać radę. Jakby było buforowanie kilku GB to dla więszkości wystarczy nawet na dłuższe filmy, bo pobierałyby się one do RAM lub na dysk przed minięciem 2h.
avatar
Korzystam z darkw.pl i zauważyłem właśnie że linki bezpośrednio generowane w Rapidu wygasają po 2h. Teraz linki wygenerowane przez Filebita są ważne dłużej (tyle co zawsze), bo serwis ten pobiera materiał na swój serwer. Ciekawe czy do tego nie da się zrobić wtyczki. Cenowo wychodzi lepiej niż tb7.
avatar
właśnie pisałem do nich tyle razy a odpowiedź była jedna kod i przepraszamy
avatar
@Tomek dawno się zakończyła ostatnio go wieczne reklamacje a jedyne co potrafili to dać 1 dzień gratis
avatar
u niego zawsze wszystko działa, ale jak? :o
avatar
Czyżby złota era tb7/xt7 się skończyła
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu macie m.in. że linki z rapidu (które dominują na tb7) wygasają już po 2h
avatar
@Łonogrzmot - najwyraźniej u ciebie na drodze serwerów tb7-ty nie ma problemów. U mnie są problemy na niektórych plikach - tak jak u @pshtrop - na kompie po kilkunastu sekundach ledwo co rusza - czas pobierania 6h, więc kodi nie odtworzy. To zależy tez od tego z jakiego serwera zczytuje np. z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy s8 teraz w ogóle nie zaczytuje: Link has expired - mimo że plik w bibliotece jeszcze 20h ważny - coś jest nie tak na linii rapiduservers/tb7
avatar
Za pośrednictwem wtyczki tb7 player działa bez uwag, sprawdzone na pliku filmowym 14.67GB
avatar
=> pomoc@tb7.pl
avatar
Co z tym tb7 od jakiegoś czasu w ogóle nie da się oglądać (źródło osiąga za wolno)
avatar
mam to samo
avatar
mam problem z prędkością transferu na xt7. na Kodi buforuje tak, że się nie da oglądać, próbowałem pobrać plik ze strony, ale pobieranie ~500kB/s. takie mają przeciążone serwery? próbuję i wieczorem i rano, z różnymi plikami, ale ostatnio ciągle to samo
avatar
aktualnie testuje By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i działa całkiem fajnie tylko są pewne ograniczenia i limity danych