Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
da się jakoś zrobić żeby fan film pokazywał jako zrodzą np netflix czy amazon video?
avatar
Tylko nikt nie może się zalogować
avatar
za to exsite24 podobno wróciło do akcji pod nowym adresem
avatar
dziwny zbieg okoliczności
avatar
rapidu.net i dark.pl leżą.
avatar
No tak największy problem w aktualnej sytuacji to że piracką TV wyłączą...
avatar
ani serwery ani strumienie nie idą przez rosję czy ukrainę
avatar
Wszyscy chcemy, aby chociaż to forum dalej było wolne od polityki
avatar
To mniej myśl
avatar
Myślałem, że teleele to jacyś ruscy prowadzą...? Wiem, że obsługują klientów z całego świata, serwery mogą mieć właściwie gdziekolwiek, ale wiem też, że Polaków za bardzo nie lubią przez tę akcję na wykopie
avatar
Co to za chora teoria, nie bardzo widzę związek z Rosją?!
avatar
Hmm ciekawe czy w związku z aktualną sytuacją na arenie międzynarodowej nie grozi nam blokada teleele? W sumie ich administracja nie za bardzo lubi nasz region...
avatar
Wierz mi że testuje tb7 od kilku tygodni w różnych godzinach. Teraz też oglądam. Pierwszy raz od 2-3 tygodni bez problemu
avatar
nikt się nie odezwał pieniądze dawno zwrócone i dopiero po ok miesiącu ktoś zobaczył że w ogóle jest taka sprawa. Nie liczcie że na awarie dostaniecie coś więcej niż kilka dni gratis
avatar
@Tomek pisałeś to w poniedziałek rano kiedy nie ma dużego ruchu...Wieczorami jest to samo. Swoje konto kupiłem w ok lipca na allegro(u jednego polecanego tu sprzedawcy 30zl/210dni) i po tym jak zobaczyłem jak się sprawy maja otworzyłem spór. Bikt się
avatar
U mnie teraz też jest ok. Wygląda na to, że na weekend trzeba będzie pobrać parę filmów. Czy ewentualnie jakieś alternatywy z polskimi źródłami?
avatar
Co ciekawe - teraz działa idealnie - 0 buforowania
avatar
Co do buforowania - właśnie problem jest w tym że tempo pobierania ostatnio spadło na tb7 do tak niemiłosiernych parametrów że się nie da korzystać
avatar
Cenowo nie wychodzi lepiej - tb7 - za 30 zł masz 210 dni. Owszem większe limity... i to na plus. Z wtyczką się nie spotkałem
avatar
Ale mimo to tb7 do seriali albo filmów krótszych niż 2h powinien dawać radę. Jakby było buforowanie kilku GB to dla więszkości wystarczy nawet na dłuższe filmy, bo pobierałyby się one do RAM lub na dysk przed minięciem 2h.