Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
ja kopiuje cały folder na win to c:\Users\xxx\AppData\Roaming\Kodi\ na androidzie i android Tv Android/Data/org.xmbc.kodi.Na androidzie zeby nie czekac az sie wszystko skopiuje pakuje cały /org.xmbc.kodi rarem
avatar
jaki folder trzeba skopiowac, zeby zachować aktualna konfigurację kodi (najbardziej chodzi mi o skórkę i wtyczki) przed reinstalacją Kodi na androidzie?
avatar
dzięki wielkieBig Grin
avatar
No to masz informację - musisz mieć zainstalowane odpowiednie dodatki i w nich aktywne konta - fanfilm sam wykryje że one są
avatar
tak źródła autokorekta cos popsulaBig Grin
avatar
chyba że chodzi że ma pokazywać jako źródła Netflix czy Amazon - wystarczy zainstalować najnowszą wersję FanFilm oraz mieć w kodi zainstalowane i skonfigurowane wtyczki od Netflix i Amazon
avatar
co to jest zrodza?
avatar
da się jakoś zrobić żeby fan film pokazywał jako zrodzą np netflix czy amazon video?
avatar
Tylko nikt nie może się zalogować
avatar
za to exsite24 podobno wróciło do akcji pod nowym adresem
avatar
dziwny zbieg okoliczności
avatar
rapidu.net i dark.pl leżą.
avatar
No tak największy problem w aktualnej sytuacji to że piracką TV wyłączą...
avatar
ani serwery ani strumienie nie idą przez rosję czy ukrainę
avatar
Wszyscy chcemy, aby chociaż to forum dalej było wolne od polityki
avatar
To mniej myśl
avatar
Myślałem, że teleele to jacyś ruscy prowadzą...? Wiem, że obsługują klientów z całego świata, serwery mogą mieć właściwie gdziekolwiek, ale wiem też, że Polaków za bardzo nie lubią przez tę akcję na wykopie
avatar
Co to za chora teoria, nie bardzo widzę związek z Rosją?!
avatar
Hmm ciekawe czy w związku z aktualną sytuacją na arenie międzynarodowej nie grozi nam blokada teleele? W sumie ich administracja nie za bardzo lubi nasz region...
avatar
Wierz mi że testuje tb7 od kilku tygodni w różnych godzinach. Teraz też oglądam. Pierwszy raz od 2-3 tygodni bez problemu