Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Xiaomi TV Stick 4K w swoich rozważaniach nie bierze pod uwagę?
avatar
Czy jest sens w zamianie Canal+ Box na Chromecast 4.0? Do LG OLED i filmów 4k z Real-Debrid (Seren), Netflixa i tiviMate. Canal+ Box buforuje pliki ok. 50GB praktycznie uniemożliwiając normalne odtwarzanie (w EZ Maintenance wyłączone HTTP2, readfactor na 8, , wifi 5Ghz ~230Mbit/s), mam też wrażenie, że HDR jest mocno przyciemniony (mimo wyłączenia funkcji Eco na tv), Dolby Vision nieaktywne w ustawieniach
avatar
Szkoda, że dopiero teraz to znalazłem xD
avatar
Dzięki wielkie
avatar
Straciłem już nadzieje,że coś z tego będzie
avatar
@Mariusz89B Jesteś je***ym szefem. Właśnie na githubie mbebe znalazłem wersje wtyczki canal plus 1.7.5.2.Jak ci się udało to naprawić? Straciłr
avatar
Teraz na większości stronkach adblocker to już za mało potrzebny jest Script Blocker Ultimate >> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
ja tam nie używam na forum adblocka i da się korzystać, a zawsze możesz włączyć adblocka Smile
avatar
O co chodzi z reklamami na forum? Niestety nie da się funkcjonować bez adblocka...
avatar
Czy dało by radę dorzucić Blika do wpłacania dotacji na sever , bo mnie tu wq...ą , że nie mają sq...ego paypala i nie mają jak wpłacić !
avatar
A pisz co chcesz Smile
avatar
Możnaby nawet napisać że ilość filmów w 4K zwiększyła się o 200%, z 0 do 2 ?
avatar
Dla HBO to i tak milowy krok Smile Smile
avatar
Z tym "parę" to nie przesadzaj, a dwa raczej nikt nie oferuje wszystkich materiałów w 4K Smile
avatar
Jeśli chodzi o HBO Max to moim zdaniem oczekiwania były wielkie a wyszedł zwykły kapiszon. Parę pozycji w 4K a reszta dalej w HD...
avatar
ja za granicą nie poogladam
avatar
@Łonogrzmot byłbym zadowolony gdyby na urządzeniach bez certyfikatu puszczało w 1080p, a tak tylko 540p. Szkoda bo HBO GO dawało full hd Tongue
avatar
szkoda, że trzeba walczyć z geoblokadą, hbogo działało w EU.
avatar
Zadowoleni z HBO Max? 4K/Vision/Atmos wreszcie XXI wiek Smile
avatar