Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
zrobię posta może jakiś dobry człowiek udostępni mi listySmile
avatar
właśnie chciałem uniknąć takich kombinacji z listą C+ nie było problemów
avatar
zapisywać na pendrive w android tv można tylko kiedy jest sformatowany jako pamięć wewnętrzna, wyeksportuj sobie te listy m3u i pobierz np przez przeglądarkę ustawiając na boxie serwer wifi w aplikacji x-plore
avatar
no nie mogę przesłać/wgrać na pendriva
avatar
co to jest jakiś błąd
avatar
Witam. Mógłby ktoś wygenerować mi listę m3u wszystkich kanałów z tvp go i playera i przesłać na pw. U mnie wyskakuje jakiś błąd. Wygeneowałem sobie tylko z C+.
avatar
Piekło zamarzło
avatar
Changelog: 2022.03.10.0 - poprawiony opis źródeł dla Rapideo.pl, twojlimit.pl, nopremium.pl 2022.03.08.0 - żródło Rapideo.pl, twojlimit.pl, nopremium.pl - info o wykorzystaniu transferu dla nowych żródeł 2022.03.05.0 - tb7 fix wyszukiwania 2022.02.26.0 - Zapętlone wyszukiwanie źródeł w trybie okna - Wyszukiwanie po aktorach w serialach
avatar
Same nowości:
avatar
OJOJJ - nowy FanFilm już jest a w nim rapideo i twojlimit i nopremium
avatar
@pshtrop ja bym czekał i wyrwał w promocji Fire Stick 4K Max z wifi 6 i AV1. Fajnie działa Tongue
avatar
Nie ma żadnego porównania Xiaomi TV Stick 4K do starej wersji, to zupełnie inna półka...
avatar
Dzięki za podpowiedź! Testowałem Stick od Xiaomi, ale poprzednią generację, która nie zachwycała osiagami
avatar
Xiaomi TV Stick 4K w swoich rozważaniach nie bierze pod uwagę?
avatar
Czy jest sens w zamianie Canal+ Box na Chromecast 4.0? Do LG OLED i filmów 4k z Real-Debrid (Seren), Netflixa i tiviMate. Canal+ Box buforuje pliki ok. 50GB praktycznie uniemożliwiając normalne odtwarzanie (w EZ Maintenance wyłączone HTTP2, readfactor na 8, , wifi 5Ghz ~230Mbit/s), mam też wrażenie, że HDR jest mocno przyciemniony (mimo wyłączenia funkcji Eco na tv), Dolby Vision nieaktywne w ustawieniach
avatar
Szkoda, że dopiero teraz to znalazłem xD
avatar
Dzięki wielkie
avatar
Straciłem już nadzieje,że coś z tego będzie
avatar
@Mariusz89B Jesteś je***ym szefem. Właśnie na githubie mbebe znalazłem wersje wtyczki canal plus 1.7.5.2.Jak ci się udało to naprawić? Straciłr
avatar
Teraz na większości stronkach adblocker to już za mało potrzebny jest Script Blocker Ultimate >> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.