Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Tylko nie wiem jaka wersja idzie na windows bo nie działają kanały na 1.7.5.2 i 1.7.5.3
avatar
@Mariusz89B tylko.
avatar
@helek masz zablokowane wiadomości prywatne odblokuj i napisz do mnie jeszcze raz
avatar
@gargan ciesze sie ze dziala
avatar
kodiwpigulce.pl
avatar
polecicie jakąś lekturę dla kompletnej "nogi" w temacie Kodi?
avatar
To źle widzisz, w dużym skrócie Xiaomi TV Stick 4K / Fire TV Stick 4K Max
avatar
witam, box/stick do 300zl? chodzi mi o wydajnosc, obsluge wszystkich serwisow i wsparcie, chromecast 4, xiaomi czy realme stick? co bedzie najlepsze? wszystkie maja podobne parametry widze
avatar
zrobię posta może jakiś dobry człowiek udostępni mi listySmile
avatar
właśnie chciałem uniknąć takich kombinacji z listą C+ nie było problemów
avatar
zapisywać na pendrive w android tv można tylko kiedy jest sformatowany jako pamięć wewnętrzna, wyeksportuj sobie te listy m3u i pobierz np przez przeglądarkę ustawiając na boxie serwer wifi w aplikacji x-plore
avatar
no nie mogę przesłać/wgrać na pendriva
avatar
co to jest jakiś błąd
avatar
Witam. Mógłby ktoś wygenerować mi listę m3u wszystkich kanałów z tvp go i playera i przesłać na pw. U mnie wyskakuje jakiś błąd. Wygeneowałem sobie tylko z C+.
avatar
Piekło zamarzło
avatar
Changelog: 2022.03.10.0 - poprawiony opis źródeł dla Rapideo.pl, twojlimit.pl, nopremium.pl 2022.03.08.0 - żródło Rapideo.pl, twojlimit.pl, nopremium.pl - info o wykorzystaniu transferu dla nowych żródeł 2022.03.05.0 - tb7 fix wyszukiwania 2022.02.26.0 - Zapętlone wyszukiwanie źródeł w trybie okna - Wyszukiwanie po aktorach w serialach
avatar
Same nowości:
avatar
OJOJJ - nowy FanFilm już jest a w nim rapideo i twojlimit i nopremium
avatar
@pshtrop ja bym czekał i wyrwał w promocji Fire Stick 4K Max z wifi 6 i AV1. Fajnie działa Tongue
avatar
Nie ma żadnego porównania Xiaomi TV Stick 4K do starej wersji, to zupełnie inna półka...